Vides Dizaina Grupa SIA - Krāpšana

Sūdzība par SIA "Vides Dizaina Grupa" priekšnieku Aigaru Krīgali. Nopirka aizaugušu Zemes platību no sava radinieka Madonas pusē, uzrunāja 2 brāļu/mežstrādnieku brigādi Zemes gabala attīrīšanai no kokiem. Vienojās par izcenojumiem, bet par padarīto 100% nenorēķinājās. Sarunājām izvedējtraktoru, augstākās šķeldas Cenas, organizējām darba procesu. A. Krīgalis "pateicās" - zemiski ņirgājoties, skicēs uzrādot mazākas Zemes platības un apstrīdot izdarīto darba apjomu. A. Krīgaļa frāze no maksātnespējas procesa, ko uzsācis pret SIA" kalnozols celtniecība" - " visnožēlojamākais ir tas, ka mums jācīnās par naudu, ko būtībā esam jau sen nopelnījuši. " paradoksāli, bumeranga efekts. Ieteikums nesadarboties.

I

I Inga Ivanāne 30.12.2021

Esmu saskārusies ar šo kompāniju,arī neesmu apmierināta,nesamaksā cilvēkiem to,ko viņi godīgi nopelnījuši.Izvairās no kontakta,lai nokārtotu darījumu godīgi.Es ļoti labi saprotu šo brāļu-mežstrādnieku sašutumu par to,ka par kārtīgi un kvalitatīvi izdarītu darbu viņi nevar saņemt nopelnīto naudu.Esmu dzirdējusi par šiem brāļiem (ar brillēm),viņi ir godīgi ģimenes cilvēki,kuri savu darbu izdara godprātīgi un kvalitatīvi.Cik zinu,šo brāļu melno pagātni,viņi mierā neliksies.Es novēlu,lai brāļiem izdodas panākt savu iecerēto.Nu,neko,šī kompānija būs ieguvusi divus ienaidniekus...

J Jānis N 30.12.2021

Minūti pēc sūdzības uzrakstīšanas uznirst dāma kura ar šo kungu nav sadarbojusies, bet piebalso.
Sūdzība aplama jo par apjomu nebija vienojušies oficiāli.Ja ir uzzināts precīzs apjoms, kāpēc jums maksāt par to ko neesiet darījuši.

J Jānis N 30.12.2021

Izdzēst komentāru par patiesām ziņām ir ļoti gudri.

I IntarsŠč 18.01.2022

Ar A.Krīgali bija nesaprašanās, kuras esam atrisinājuši, firmai SIA "Vides dizaina grupa", kur A. Krīgalis ir valdes loceklis, nebija nekāda sakara, kļūdījās abas puses, esam vienojušies un raduši risinājumu.