www.sudzibas.lv Vidaxl Marketplace Europe B.V. Slikts serviss, kas robežojas ar krāpšanu

Vidaxl Marketplace Europe B.V. - Slikts serviss, kas robežojas ar krāpšanu

19.08.2022. pasūtīju un apmaksāju (775 EUR) dārza šķūni. Apmēram nedēļas laikā to piegādāja. Izsaiņojot, izrādījās, ka trūkst apmēram ceturtdaļa detaļu. Uzreiz rakstīju veikalam e-pastā. Saņēmu atvainošanos un solījumu trūkstošo paku piegādāt, ko, protams, neizdarīja. Sarakste Ilga vairāk nekā mēnesi, uzrakstīju vairākus desmitus e-pastu, jo telefona numura saziņai šim veikalam nav. Pēc pusotra mēneša beidzot man paziņoja, ka trūkstošās detaļas tomēr piegādāt nevarot. Sasaiņojām šķūni atpakaļ un atdevām atpakaļsūtīšanai DPD. Tikko tas bija izdarīts, nākamajā darbdienā dpd mums atsūtīja ziņu, ka tiks piegādāts sūtījums no vida xl. Es, protams, no saņemšanas atteicos. Šodien ir 1. Oktobris un nauda beidzot tika atgriezta, lai gan ne tajā kontā, ko 2 reizes biju norādīJusi e-pastā. Tātad: tiku pazemota un vazāta aiz deguna pusotra mēneša garumā, tērēju savu laiku un nervus, rezultātā paliku bez šķūņa un gandrīz arī bez naudas. NEIESAKU NEVIENAM šo internetveikalu! Kaut ko tik briesmīgu vēl līdz šim nebiju piedzīvojusi! Tāds iespaids, ka sarakste notiek ar bezsmadzeņu robotu!

P PatiesiibasMeka 01.10.2022

Pazemota tu tiki jau tajā brīdī, kad dzima ideja tajā kantorī kaut ko apskatīt, kur nu vēl pirkt un visa pārējā epopeja

L ligaj 01.10.2022

Diemžēl, pilnīga taisnība! Pati brīnos, kā tik muļķīgi iekritu, pie tam, ar pirkumu par salīdzinoši lielu summu. Acīmredzot, biju zaudējusi modrību, jo internetā iepērkos jau vairāk nekā 20 gadus :(