Viasat - Tulkojums

Šis ir vairāk kā ierosinājums, ne sūdzība. Pašam Viasatam nav atsauksmju lapa, tāpēc rakstu šeit. Lūdzu, ja vēlaties tulkot PBK kanālu latviski, atrodiet normālu tulku. Sieviete, kas šobrīd tulko ir reti briesmīga. It kā tulko latviski, bet saprast nevar, brīžiem iztulko nesakarīgi. Ausis vīst!
Šobrīd šo kanālu vairs neskatos tikai dēļ briesmīgā tulkojuma.

23.10.2018

Lo

Cr critical thinker 24.10.2018

to taču valodu izvēlē var noņemt.
bet tā, jā - briesmīgi. un ko var gribēt no sinhronā tulkotāja, kas mauc visu dienu. tas ir neiespējami.

Bet kapēc neskaties LATVIEŠU kanālus LTV1, LTV7, TV2,TV6, LNT, TV3, TV24 Rīga, Re:TV? Nav interesānti un drūmi? Bet tas tašu PILNIGI atbilst latviešu mantalitātei! Bet Pirmais Baltijas kanāls PILNIGI neatbilst! Ja gribi skatities krievu kanalus, tad viepirms iemācies valodu! Vismaz līmeni A2... Kāpēc Igaunijā, Zviedrijā un Somijā TVskatitājiem pietiek subtitrus?..