www.sudzibas.lv Via Sms Viasms.lv krāpnieki

Via Sms - Viasms.lv krāpnieki

Viasms.lv ir krāpnieku kantoris! Biju paņēmuši kredītu, un kādu mēnesi nesamaksāju, bet tagad pagarinu, bet sie man atsūta vēstuli, ka es tikai dzēšot soda procentus ar pararinājuma maksājumu. iznak, tā, ka maksāju katru mēnesi viņiem samaksāju šodien, pagarinu uz mēnesi kredītu, bet man tā pat no rīt dienas tā summa pieaugs, iznāk, ka tagad kādu laiku viņiem pagarināšu, summa augs, tā varu maksāt pat līdz 10.gadiem. Visu laiku arī nāk draudu vēstules uz e-pastu, ka tavu parādu nodosim parādu piedzinējiem SIA "Paus konsultam", un tad Tu netiksi no viņiem vaļā. Tāda vēstule bija uz e-pastu atnākusi. Katik viņiem katru santīmu no mums atņemtu, ja visu laiku jau pagarināju esmu jau izskaitījusi, ka trīs reizes esmu samaksājusi lielāku, nekā bija iedots kredīts. Maksājuma grafikus nepeidāvā viņi, viņi tak nav muļķi, labāk izrīkoties tā, ka ar mani. P.S. un cik skatos savā profilā tā summa nedzēšās, kā viņi bija teikuši. Attieksme no viņu puses arī ir ļoti slikta.

R

R ruu 06.03.2012

Viņi uzzināja, ka rakstīju es so, un man atsūtija uz emailu, ka nekavējoties tavu lietu nododam inkasso konpānijai!

M mrRog 06.03.2012

Grūti saprast tevis rakstīto...Atpakaļ uz skolas solu!

M mrRog 06.03.2012

Tu aizņēmies! Un, kā saki-''kādu mēnesi nesamaksāji''.
Ja nevari savu parādu atdot, visi tie kantori piedāvā alternatīvu-SAMAKSĀ PROCENTUS (parasti 10 %)un mēnesi savu problēmu vari aizmirst...
Ko tu gribēji? Paņemt naudu un la finita? Nekā nebūs-nauda ir jāatdod! No publiskas pinkšķēšanas labuma nebūs.

A aga 06.03.2012

Jēziņ, lasi taču līguma noteikumus!!! Tur viss ir rakstīts! Mēnesi nemaksāt... Jau no trešās kavētās dienas iestājas līgumsods un sāk skaitīt procentus! Tas ir rakstīts noteikumos! Viņi nav nekādi krāpnieki.

K KAKTUS 07.03.2012

Клиентов у них все меньше и меньше ( нормальных ) становиться...и это уже радует...кстати свою кредитную историю можно проверить бесплатно www.manscreditinfo.lv

R ruu 07.03.2012

tie kas aizstav viasms.lv tie ir pasi darbinieki:D

Maddalena gribi pizduļej??:D

Sauliite gribi pizduļej?

V Vīra draugs 07.03.2012

Ruu es gribu pizduļej!

E evil28x 09.03.2012

Nav taisniba. Es ari biju kavejusi maksajumuVIA SMS kompanija, un kad veicu pagarinajuma maksu, vina man gaja ka pagarinajuma maksa, bet uzkratos soda procentus tev liek klat pie summas un tev pastav iespeja vinus dzest kad ir iespeja. es pati personigi neko sliktu par viniem teikt nevaru. KAut kas laikam nepareizi tu esi sapratusi..