www.sudzibas.lv Via Sms viasms kredīti

Via Sms - viasms kredīti

Viasms ir viens no labākajiem mini, sms kredītu uzņēmumiem. Daži radinieki arī ir izmantojuši viasms pakalpojumus un jāsaka, ka visi ir apmierināti ar viasms piedāvājumu. Pieteikumus viasms izskata ļoti ātri, esmu dzirdējis arī par atteikumiem, taču nedomāju, ka viasms vienīgais neaizdod naudas līdzekļus cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Viasms piedāvā dažādas loterijas, kuru ietvaros var laimē dažādas balvas. Es, protams, neko neesmu laimējis, bet kas zin :) Viasms līmenis kopumā ir ļoti tuvu populārajam smscredit un varbūt pat atrodas uz vienas latiņas ar to, tāpēc iesaku droši izmantot viasms pakalpojumus, lai atrisinātu īslaicīgas finansu problēmas.

J Jurītis 05.07.2011

Izskatās pēc reklāmraksta, ko raksta kāds no šīs firmas darbiniekiem!

I Ilva 05.07.2011

Jā, man tieši arī tā liekās, sūds kantoris! Dirsēju kantoris

P Pasažieris Emīls 05.07.2011

Māris laikam ir saspiedies, ja domā, ka sūdzību portālā kāds ņems par pilnu viņa slavinošās publikācijas.

M Māris 05.07.2011

Variet pasūkāt, ja kaut kas nepatīk! It sevišķi tu, Ilva un Pasažieris Emīls!!! Iebāz savu galvu dirsā un izlec pa logu!

A alla 05.07.2011

Jo pats maris straadaa viasms, gribeeja paraklameties:D