www.sudzibas.lv Via Sms Neņemiet no viņiem neko!

Via Sms - Neņemiet no viņiem neko!

Jums neliekās, ka VIASMS.lv kantoris ir jocīgs? Man ir dažas dienas kavētas nu kādas četras, tie man uz e-mailu atsūta vēstuli, nu draudu, un to vēstuli ko viņi atsūtija uz e-pastu arī atnāca pa pastu, un un pan vēl pa vēstuli pielika 7.00 LVL, nesaprotu, kā var kaut kāda sūda vēstule maksāt 7.00 LVL??

Gribu sazināties pa e-mailu ar viņiem, man tik atbilde ir zvaniet! Bet es var būt negribu zvanīt, man var būt ir vieglāk sazināties pa e-pastu. Vakar daļu samaksāju, bet summa kada ir tā arī nesamazinās. Viasms.lv vairāk pa 50.00 LVL nedos procenti arī lieli. P.S. draudi uz e-pastu nāk katru dienu, nu tās kuras man bija nokavētas. Viasms.lv laikam klienti ir pēdējā vieta!

K

K KKKKK 09.12.2011

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!!!

P.S. Ko tad Tu 50ls nevari laikā atmaksāt??? (Ja jau 50ls viņi tik dod?)

H He He 09.12.2011

tu esi klients tik ilgi kamēr spēj maksāt, nespēsi maksāt tad pārtopi par govi un tevi sāks slaukt cik vien viņi to spēs

! !!! 10.12.2011

Tur jau ir tas joks, ka maksā un maksā, bet parāda summa nemazinās. Kur loģika? Protams, pareizāk ir neaizņemties, bet, ja liela vajadzība. Tie aizdevēji pat neveicina parāda atdošanu. Līgums? Jābūt advokātam, lai tam izurbtos cauri.Slauks un slauks!Žēlastību negaidiet!

J Janka 10.12.2011

Nu vispār vēstules sastādīšana un nosūtīšana praktiski pie visiem maksā 7, 00Ls! Tā ir pieņemts. Pagaidi, pagaidi, atdos Tavu parādu kādam Pausam, vai Lindorff vai vēl kādam reketieru kantorim, tad redzēsi vellu un ja slikti pārzini likumdošanu, tad būs vēl trakāk un VIASMS attieksme tev liksies tikai ziediņi!

M Mendi 12.12.2011

Oj. Izlasi draudzinj liigumu. Tur par tiem 7.00Ls ir skaidri un gaishi rakstiits, pats, ka pieteicies piekriti liiguma nosaciijumiem, taa kaa nav ko gausties tagad...

K klients 666 04.02.2015

Arī es ar šo kompānija nonācu līdzīgā situācijā.Pagājušo sestdien man beidzās kredīta atmaksas termiņš, tā kā darba alga bija iekavējusies, zvanīju uz kredītu kompāniju ar lūgumu kredītu pārcelt uz pirmdienu.Operatore laipni atteica, ka piereģistrēšot.Dīvaini vienīgi likās, ka pāris stundas vēlāk uz telefonu sāka nākt atgādinājuma vēstules, e-pastā gaidīja draudu vēstule, ka esmu iekļauts nemaksātāju skaitā un lieta tikšot nodota inkasso. Diemžēl algu saņēmu tikai otrdienas rītā, un tūlīt steidzos parādu pārskaitīt.Liels bija mans izbrīns, ka praktiski par nepilnu diennakti uzrēķināti 7, 5 eiriķu soda nauda.Protams aizskaitīju visu summu pilnībā.Pēc tam zvanu operatorei, lai noskaidrotu, kas par lietu.Tur otrā galā tāda puskrievuška, kas neko tolkom nesaprot, vairākas reizes nācās skaidrot, kamēr šai pieleca.Viņa ieteica zvanīt nākamajā rītā kredītu menedžerim.Kad pazvanīju, pie klausules bija atkal iepriekš pieminētā dāma.Kad vaicāju pēc menedžera, viņa atteica, ka viņa tā esot.Nācās atkal klārēt visu no gala un vairākas reizes.saruna vairākkārt tika pārtraukta, jo viņa visu laiku konsultējās.Beigās viņa man jautā, ko īsti vēlos, vai lai šos soda procentu atskaita atpakaļ?Atteicu, ka derētu gan.Pēc kārtējās konsultācijas viņa atbildēja, ka ne par kādu zvanu viņa nezinot un kāpēc es šo procentu esmu pārskaitījis...