www.sudzibas.lv Via Sms Krāpšana, vienu dienu iedod otru jau atsaka, atdevu kredītu laikā, viss kā nākas! Nākošajā dienā bērnam vajag zāles, automātiski atsaka

Via Sms - Krāpšana, vienu dienu iedod otru jau atsaka, atdevu kredītu laikā, viss kā nākas! Nākošajā dienā bērnam vajag zāles, automātiski atsaka

Es atdevu kredītu! Ātrāk nekā laikā! Un nākošajā dienā vēlējos paņemt, jo bērnam zālēm aptrūkās, atteikts! Tā turpināju 2 dienas! Rada atteikts! Tad preskam cilvēkam jaukt prātu pieskirot! Noteikti būs arī sūdzība facebook un twitter. Es neizprotu šo lietu iedot, un kad atdod laikā, tad atsaka! Kam tad jūs vispār esat domāti? Nejauciet cilvēkiem galvu. Ja nedod tad nedod vispār! Kauns jums!

11.01.2019

Tu Turkey901 11.01.2019

Stulbāka sūdzība jau sen nav redzēta!
Kam grib dod, kam negrib nedod. Tā ir viņu nauda, viņu klientu izvērtēšanas kritēriji un viņu tiesības Jums atteikt.
Jums neviens nevar diktēt, kur likt savu naudu, tāpat arī viņi ir tiesīgi brīvi rīkoties ar to.

Kolta 11.01.2019

No viena kredīta otrā.