www.sudzibas.lv Via Sms Krāpšana, vienu dienu iedod otru jau atsaka, atdevu kredītu laikā, viss kā nākas! Nākošajā dienā bērnam vajag zāles, automātiski atsaka

Via Sms - Krāpšana, vienu dienu iedod otru jau atsaka, atdevu kredītu laikā, viss kā nākas! Nākošajā dienā bērnam vajag zāles, automātiski atsaka

Es atdevu kredītu! Ātrāk nekā laikā! Un nākošajā dienā vēlējos paņemt, jo bērnam zālēm aptrūkās, atteikts! Tā turpināju 2 dienas! Rada atteikts! Tad prieškam cilvēkam jaukt prātu piešķirot! Noteikti būs arī sūdzība facebook un twitter. Es neizprotu šo lietu iedot, un kad atdod laikā, tad atsaka! Kam tad jūs vispār esat domāti? Nejauciet cilvēkiem galvu. Ja nedod tad nedod vispār! Kauns jums!

11.01.2019

Kolta 11.01.2019