Vezir

Foto salons Vezir kurš darbojas zem KODAK nosaukuma bieži pieļauj ražošanas brāķus ko es noskaidroju daudzos foto salonos. Uz pretenzijas vēstulēm šīs salons nereaģē un netaisās atbildēt. Viņu mērķis ir tikai iekasēt naudu no daudzām filiālēm. Pats fotosalona direktors slēpjās un nedod nekādus komentārus. Eas nekad mūžā neizvēlēšos VEZIR pakalpojumus, jo šī firma nestrādā priekš klienta. Vaļņu 1 (tālr:7214322) Lāčpleša 26 (tālr:7288595) Kr. Barona 78b B.Upīša 5/7 Ģertrūdes 61 Tirgoņu 15 Kr.Barona 97 Čaka 30 Čaka 125 Audēju 8 Biķernieku 12 Tērbatas 83 Aniņmuižas bulv. 40a Novembra Krastmala 17 visās šajās adresēs Jūs riskējas pēc savi laimīgo foto mirkļu iemūžināšanas vienkārši atstāt naudu par fotofilmu un atīstīšanu, bet viņi vienkārši sabojā filmu!!)))

I