Veterinārā klīnika Caps - Neatbildība

Labdien!Gribēju komentēt CAPS klīniku Valmierā, kura tik ļoti skaisti izslavēta mājaslapā! Ja Jūsu sunim būs akūts stāvoklis un steidzami vajadzēs palīdzību, tad šeit negriežaties, jo viņiem nav ne laika ne speciālistu!!! Māk tikai atbilēt- mums ir pieraksts!!! Mums bij situācija, kad "itkā" vajadzēja rtg, bet viņi tik pasaka, ka šõdien nav, kas taisa un brauciet rīt, pat neapskata suni un viņa sūdzības, paļaujas uz : "viena tante teica", ka vajag rtg un visss!!!!Atbrauc nākamajā dienā, kad beidzot ir kāds atbilstošs ārsts, protams, rtg sunim nevajag un esot par vēlu!!!!!Tiešām, ja ir iespēja brauciet uz Rīgu, te ir kāds murgs!!

M MadaraLaura 18.12.2017

Nodarbina darbiniekus bez līguma un nesaka ko domā īstenībā!
Tika sarunāts darbs par pārdevēju, tika nostrādāts pirmais laiks(runāts ka pārbaudes, lai es pati iejustos)pavisam neliels. Tika teikts, ka viss būs labi un darbs būs, teica, ka es labi strādāju. Kad es ierunājos par darba līguma noslēgšanu man tika teikts, ka es nemaz te negribu strādāt, kas bija pilnīgi meli! Es biju nākusi laicīgi, cītīgi un visu darījusi! Vēl visādi savādāk tiku apmelota! Kad teicu, ka ja viņi negrib, lai es te strādāju- lai tā arī pasaka, nevis apmelo mani! Pēc nedēļas pazvanīja un pateica, ka manus pakalpojumus viņiem nevajagot. Neko nesamaksāja un nepaskaidroja.