www.sudzibas.lv Veterinārā aptieka/veikals MARINA MIHAILOVA - NEPROFESIONĀLA VETĀRSTE

Veterinārā aptieka/veikals - MARINA MIHAILOVA - NEPROFESIONĀLA VETĀRSTE

Ļoti silti neiesaku vest savu dzīvnieciņu pie šīs cietsirdīgās, neadekvātās un neprofesionālās vetārstes Marinas Mihailovas Ozolniekos. Viņas dēļ nomira mans dzīvnieciņš. Kaut gan dzīvnieciņš jutās slikti, viņa nekādīgi necentās viņu glābt, vainu nemeklēja, bet ar vārgu sirsiņu nabaga zvēriņu brutāli mocīja un dažu minūšu laikā nomira.

D

Komentāri (14)

K karlis.balcers 13.07.2013

Ja, Jūs, esat tik varena, ka publicējat cita cilvēka vārdu un uzvārdu, tad, lūdzu, nekaunieties no savas identitātes. Aprakstiet situāciju, nevis ierakstiet nomelnojošus teikumus un viss. Tas ir gļēvi.

E estereza 13.07.2013

Cietusī vēl par maz dara, ka tikai šajā portālā raksta, jo vēl taču ir profesionālās darbības izvērtēšanas iestādes un kaut vai tas pats Bez Tabu. Ko viņa vairs var zaudēt? Labi ir, ka brīdina citus. Un, protams, ka rakstot atsauksmi par firmu tikai sudzibas.lv, identitātes atklāšana nav obligāta. Varbūt kāds 1% autoru to tikai dara. Tie, kas viņai grib liegt šo opciju, ir vetārstienes komandas spēlētāji. Starp citu, tēvaiņa uzbrauciens sievietei jau vien pats par sevi ir gļēvs izgājiens, šoreiz no vetārstes puses. Vienalga, vai tads tips reāli eksistē un pats to raksta vai ir feiks, aiz kura slēpjas rakstītāja.

D dmx 15.07.2013

Man nav jāpauž sava identitāte, jo tas situāciju un zvēriņu neatdzīvinās. Tas nav gļēvi. Man ir riebums pret tādiem cilvēkiem, kas savā nozarē ir zem katras kritikas.

Situācija?

Lūk šāda:
Mājās bija ļoti savārdzis pundurtrusītis, izskatījās slikti, nekustējās. Nezināju, kas viņam kaiš, tādēļ steidzīgi nesu pie vetārstes. Ko šī? NEPACENTĀS noskaidrot/izzināt trusīša stāvokli, neuzdeva nekādus jautājumus par iepriekš veiktajām veselības pārbaudēm, bet brutāli un neiecietīgi paņem trusīti aiz skausta un vairāk kā 5min brutāli vandās viņam pa muti gar zobiem un liek vēl plēst viņam galvu uz atpakaļu. Sakiet, tas ir normāli, šādi mocīt zvēriņu, kam, acīmredzot bija vārga sirsniņa? Vai nebija jāiešpricē kaut kas sirsniņai, kādi vitamīni vai kas un tad pētīt viņa stāvokli? Šīs vetārstes princips ir šāds - ja problēma ir galvā, tad viņa rakājas pa pakaļu un bez jebkāda pamatojuma!! Trusēns jau sāk raustīties, bet viņa turpina viņam brutāli muti plēst un savus štrumentus tur bāzt. Kur loģika? Vai nav zināms, ka trusēniem ir maza sirsniņa, un papildus satraukums vai stress var izraisīt nāvi? Kur nu vēl tad, ja dzīvnieciņš ir vārgs un viņam kaut kas kaiš. Uz jautājumu, kādēl viņš nomira, izskanēja TIKAI APŠAUBĀMS minējums, ka ''drošvien kāda infekcija''. Riebjas tā zoss, kā var būt tik apšaubāms ārsts, bez jebkādām profesionalitātes pazīmēm!!!

P Pipars 15.07.2013

Ai, žēl trusīša, bet, mīļā, kā tu vari kaut ko spricēt, ja vēl neesi noskaidrojis, kas kaiš. Universālo medikamentu nav! Durot vienkārši uz čuju var sataisīt tādas ziepes, ka nemetās. Ja viņa tur raustīja un skatīja to tavu trusi, tātad viņa meklēja, kas viņam kaiš. Ja būtu nedarījusi neko, tad saprastu, par ko brēc. Tas, kas dzīvnieciņš ir miris, protams, ir skāde, bet, ja tu zini labāk par vetārstu, kā dzīvnieciņš ir jāārstē, tad turpmāk dari to pati. No 5 minūšu apčamdīšanas tavs trusis nemira, varbūt par vēlu vienkārši aizvedi? Dzīvnieks jau mēdz ilgi neizrādīt slimības pazīmes, varēja būt vienkārši par vēlu. Neviena dakterīte nevēlas, lai viņas rokās kāds mirst.

D dmx 15.07.2013

Pipars, paldies par viedokli, bet nē, viņa nemeklēja vainu. Varbūt neskaidri izteicos, viņa vairākas minūtes plēsa zaķītim muti, ņemoties gar zobiem, kas bija nedaudz atauguši. Tā bija tīra zaķīša mocīšana, jo ja sirsniņa vārga un ārsts ne pa tēmu rakņājas pa zobiem, tad nu neadekvāti izvēlētas prioritātes. Šajā gadījumā bija jāmēģina uzturēt dzīvību, nevis mēģināt apgriezt zobus un mocīt zaķīti, plēšos galvu uz atpakaļu, kas savārgušajam zaķītim uzdzen papildu stresu un bailes.

S smīkņa 16.07.2013

Kā tu zini, ka dzīvniekam bija vāja sirds?

E estereza 16.07.2013

...ja izrādītos ka smīkņa raksta no tās pašas adreses no kuras pārējie "vetārstes" niki, tad te nu vairs nav ko piebilst. ne profesionalitātes, ne mīlestības pret pacientiem, bet kapeņu stāstiņi kaut kādi

S smīkņa 16.07.2013

estereza, nespried pēc sevis, labāk aizver pakaļu.

E estereza 17.07.2013

vetārstes advokāti savu viedokli argumentē ar lamu vārdiem. Ko te piebilst. Paldies kundzītei, kura brīdināja pārējos potenciālos klientus. Medicīnā tomēr nevar kurš katrs slakteris strādāt.

S smīkņa 17.07.2013

estereza, kā tu zini, ka viņa ir kundzīte?

E estereza 18.07.2013

"Ja, Jūs, esat tik varena, ka publicējat..." utt bla bla 3 rubļa -"vetārstes" komanda mani uzvedināja uz šādām domām.
Kā arī situācijas raksturošanai izmantotais mīļi emocionālais izteiksmes veids sūdzībā. Kā arī izvēlētā sievišķīgā taktika-sūdzēties "virtuvē kaimiņa, uz pleca", nevis attiecīgajās instancēs. Vīrietis, kuram viņa zvērs būtu bijis tik dārgs, kā sūdzības rakstītājai, jau sen to vetārstes točku būtu nolīdzinājis.

S smīkņa 18.07.2013

Vai arī viss ir daudz vienkāršāk - estereza = dmx.

E estereza 19.07.2013

bāc ja tu manu trusi novākusi būtu, ne jau netā tagad sēdētu!!!

Z ZAC S&V 09.11.2013

Labdien, cien. kundze. Man no sirds ļoti žēl, ka Jūsu dzīvnieciņš nomira. Es joprojām atceros šo gadījumu ar lielām sāpēm sirdī. Varbūt arī Jūsu sāpi kaut nedaudz mazinās situācijas izskaidrojums no veterinārās puses. Atnesot viņu, Jūs minējāt, ka tas jau dažas dienas neēd, un nu todien jau arī nekust. Trušiem badošanās ir ļoti bīstama, jo tai lavīnveidīgi seko milzumdaudz citas saistītas medicīniskaās problēmas. Tā kā nebrīvē turētiem trušiem viens no visbiežākajiem badošanās iemesliem ir nepareiza zobu dilšana un ataugšana, mēģināju apskatīt viņa zobiņus. Strādājot ar grauzējiem pieņemts, pirms meklēt nopietnākās kaites vienmēr pārliecināties par dzīvnieka iespēju vispār uzņemt barību. Nākamajā solī mēs snoskaidrotu temperatūru, iztaustītu vēderu, pieliktu pie sistēmas, visticamāk arī liktu zondi piespiedu barošanai, ņemtu analīzes paraugus, utt. Daudz ko darīt šādā situācija. Diemžēl putni un grauzēji ir ārkārtīgi jūtīgi uz svešu cilvēku manipulācijām, un šādās situācijās vienmēr pastāv augsts sirds lēkmes risks pat pilnībā veseliem dzīvniekiem, nerunājot jau par no neēšanas novārdzinātu. Bet diemžēl nav vēl izgudrota pote pret šādu varbūtību, izņēmot narkozi. Bat narkozi arī nevar dot pirms vispārējās izmeklēšanas. Sirdslēkme ir tas, no kā todien šis dzīvnieciņš aizgāja, bet patiesais iemesls, kāpēc tas nokļuva līdz klīnikai, diemžēl tā arī paliks nenoskaidrots. Bet saprotiet, nāve, cīņu ar kuru vetārsts zaudē, ir milzīgs trieciens jebkuram dakterim, ne tikai saimniekam. Ar patiesu cieņu un līdzjūtību. Marina Mihailova.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes