Vetārstu nekompetence! - Suņu ārstēšana..

Ja jums suns sāk klepot un vetārsts uzreiz neizdarot nekādas analīzes jums paziņo ka problēma suņukam ir sirdī, droši uzreiz speriet viņam par pakaļu ar kāju, no visa spēka! Vel nākamais piedāvājums būs, varbūt parazīti.. Paprovēsim šo, pēctām to, ai, laikam nelīdzēja.. Tikai no mums bestolkā par katru šādu mēģinājumu no jums kopā ar zālēm paņems ap 50. Eur.., tā vietā lai izdarītu analīzes, vai nosūtītu uz rentgenu, lai redzētu īsto cēloni.. Mums arī suņuks klepoja, sāka špricēt un dot sirds stimulējošus preparātus, kas tikai nedēļas laikā visu vel padarīja sliktāku! Kad jau suņuks skatījās acīs, un vairs gandrīz nevarēja paelpot, vēl tika injekcijas sirdi stimulējošas zāles, kā rezultātā pēc apm. Stundas suņuks, kurš bija ļoti gudrs, sagaidīja ļoti lielās mokās sievu un meitu no Rīgas, un nomira mums uz rokām.. Bet vieglāk taču ir no jums paņemt ātru naudiņu, nekā atrast īstās problēmas cēloni.. Taču nosūtot uz Rīgu, naudiņa aizies gar degunu.. Morāle viena, labāk uzreiz aizvest uz Rīgu, normāli izmeklēt, nekā vairākas reizes eksperimentēt par 50. Eur. Sirds, varbūt parazīti... Un šoreiz runa iet tieši par Siguldas tipa labāko vetārstu..Domāju, ka ļoti labi zināt, par kuru cilvēku iet runa..

E ELLIO 29.09.2015

Ja dzīvniekam ir veselības problēmas, iesaku nežēlot līdzekļus un pa tiešo vest uz Jelgavas LU klīniku.

B Beatrise Rozenberga 08.02.2021

jāsauc ārsti un klīnikas vārdos tā var pasargāt citus no nāves !