www.sudzibas.lv Vēsums SIA Slikts serviss

Vēsums SIA - Slikts serviss

Bija nepieciešama kondicionieru apkope. Sazvanīju kompāniju sarunāju uz konkrēto datumu, teica ka uzrakstu sms ar adresi, tad pados ziņu. Ziņu nepadeva, nodomāju ka aizņemti nu nekas, pēc 4 dienām nosūtīju vēl īsziņu vai viss spēkā, atbildes nebija. Paris dienas zvanīju, neviens nepacēla telefonu. Ja nu esiet tik aizņemti tad pasakiet ka nevarat un viss, visi esam cilvēki un visu naudu nenopelnīsim. Esmu neapmierināts ar uzņēmuma attieksmi, jo netur solījumus un vienkārši ignorē cilvēkus. Bet ja es gribētu pirkt, visticamāk visi atbrīvotos un notirgotu, un kad vajadzētu taisīt apkopi, atkal ignorētu.

J

C Carlitos 19.07.2021

Ļoti ticu, jo mums pilnīgi tāda pati situācija ar šo SIA. Sazinājāmies pa telefonu 24955334 ar jaunu vīrieti, latviski runājošu. Pēdējā brīdi necēla klausuli un neatbrauca. Kā pele kaut kāda baidās klausuli pacelt. Vismaz pabrīdinātu.

D DenisDen 05.08.2022

Dīvaina kompānija.
Atbrauc uz mājām, visu izrunā, izstaigā īpašumu, istabas, vienojās par kondicionieru uzstādīšanu. Paziņo, ka tāme būs gatava 3-4 dienu laikā.
Paiet 3 nedēļas, ne ziņas ne miņas.
Uz telefona zvaniem neatbild - 24955334.
Galvenais, jāuzstāda bija vairāk par 5iem kondicionieriem. Neiesaku. Bezcerīgi iztērēts laiks. Sen jau būtu meklējis citu uzņēmumu.
Esiet uzmanīgi ! Varbūt tur slēpjas kas vairāk.

J Juta R 18.08.2022

Tieši tā. Kas tas ir ka nevar pacelt telefonu! Briesmīgs serviss.

R Rucis 26.10.2022

Noteikti iesaku sadarboties ar šo firmu. Profesionāļi savā jomā. Pārtaisīja iepriekšējo meistaru sastrādātos brīnumus. Izskaidroja visas nianses par to kā bija tajā brīdī viss sataisīts un kā jābūt, lai kondicionieri droši darbotos. Paldies!