Vesko veikals - pārdevējas

Tracina tās pārdevējas, kuras strādā Vesko veikalā Kuivižos. Viņas laikam domā, ka joprojām ir krievu laiki. Akcijas preces tai veikalā (nu tādas riktīgi izdevīgās) stāv "zem letes". Pirms paŗis dienām akcijas maize "zem letes" stāvēja.Ak dievs - vai tad atkal esam PSRS, kur nevarēja maizīti dabūt un pēc cesām bija rindā jāstāv. Turklāt šmauc naudu cilvēkiem kā nelabās! Veikalā nereti ir pilns ar kkādiem dzērājiem ar kuriem pārdevējas pašas spēlē kārtis - pretīgi tur ieiet reizēm ir. Kaut kāds dzērājs nesen vaikalā uzmācās manai draudzenei, bet pārdevēja tik dzērājam laipni atbildēja lai "liekoties nu mierā". Klients tai vekalā ir nekas! Pilnīgs stulbums!

E

T ToEs 18.07.2011

Jau vietvārds Hui vižu liecina, ka pie jums vēl turpinās padomjlaiki. Nav ko brīnīties, ja arī paražas saglabājušās no tiem laikiem. Interesanti būtu zināt, vai tie dzērāji tavu draudzeni drātāja turpat uz letes, vai noliktavā uz miltu maisa?

E Es 18.07.2011

Starpcitu - uzmanīgāk ar izteicieniem. Draudzene - skaista, normāla sieviete, kurai "veikala mēbeles", kā kuivižnieki šos dzērājus iesaukuši, atļāvās gramstīties. Viņa nav vienīgā, bet pārdevējas ļauj šiem cilvēkiem tur sēdēt, zinot viņu izgājienus. Nevajag domāt, ka visu mazo ciematu iedzīvotāji, lai gan nu jau skaitamies pie Salacgrīvas, ir kaut kādi atpalikuši lauķi. Un visas meitenes noliktavā drātējamas.

T ToEs 18.07.2011

Protams, ka skaista sieviete, jo dzērāji uz nesmukām nemaz neskatās, nesmukās šiem ir mājās.Vai tad pārdevējas šiem pakalpojumus nesniedz? Nu jā padomjlaikos tāds vārds kā bizness un peļņa laikam neeksistēja.Varētu gan šīs pie viena piestrādāt, būtu biezaks maizes rieciens!

E Es 18.07.2011

Es saprotu, ka Tev tas liekas uzjautrinoši, man pašai arī droši vien tā liktos, ja vien pašai ar to nebūtu ikdienā jāsaskarās! Jauku Tev vakaru!

T ToEs 18.07.2011

Paldies, skaistulīt, tev arī jauku vakaru un krāsainus sapnīšus!

T ToEs 19.07.2011

Skaistulīt, kur tu šodien pavadi laiku? Atkal izklaidē alkānus?