www.sudzibas.lv Vesko veikals narkomani pardeveji

Vesko veikals - narkomani pardeveji

Sveiki. Dzīvoju rajonā maska4kā. Pie veikala Vesko . Agrāk gāju tur bieži nopirkt kādu ēdienu. Jo citu veikalu blakus nav un uz Molu Rimi tik tālu iet negribējās. nu vot gribēju teikt ka tur pritons . Pie kases strādā kaut kādas malaletkas, kuras mainas katru dienu. Diez vai viņām ir veselības apliecība. Un apsargi kuri mainas . Vienmer visi ir appīpējušies. Atnak vinu draugi uz veikalu Sie ieiet noliktavas telpā un caur otro izeju iziet pagalmā un tad atnāk sapīpejusies. Tā ka pretigi uz viņiem skatīties. Tas nav normāli. Es uz turieni vairs nēju, negribu tur atstāt savu naudu, es labāk aiziešu uz blakus veikalu nekā pie viņiem. Vienam iesauka ir HABIBI. Kad veikals veras ciet šis stav uz ielas un savvāc bandu saliek savus latinus kopā lai varētu nopirkt zāli. Uz krāslavas ielas biezi apzog mašīnas nozog spogulus, pati ar savām acīm esmu redzējusi, Ja meklējat sava radio kas jums tika nozagts . Tad vaicājat Viņam., Vesko veikalā, jo viņš zina kas to dara, jo viņš to organizē. Un zagtās manas viņi nes pie Romkas Kurš dzīvo Spīdolas iela vīņš staigā ar savu suni Džeka rasela suga.

E

I Inokentijs 02.11.2011

nesapratu, sūdzība par Vesko veikalu vai kā ? Tev labāk bija griezties valsts policijā.

N neitrālā 02.11.2011

A tu pati gadījumā ne no tās bandas, visus zini kā sauc, uz veikalu iepirkties vajag, a ne skatīties kurš kur pīpē, un kā smird.,

E esenija 02.11.2011

Nē nēsmu no tās bandas . Viekārši uzzinaju info kas un kur. Jo manam paziņam no ārzemem dienas laika apzaga auto. Menti neko nedara viņiem nēesot laika.

N neitrālā 02.11.2011

raxti iesniegumu galvenajam, ka nekas nedarās lietas labā, un redzēsi, kbā tie sāks strādāt.te raxtot nekā nebūs!