www.sudzibas.lv Vesko Slikts serviss

Vesko - Slikts serviss

Veikalā regulāri tiek tirgotas preces ar pēdējās dienas termiņu piemēram ja piens vai krējums tad cita produkta nav ir tikai tas kam tūlīt beigsies termiņš un citu neizliek tikai tad gad iztirgo veco. Pārdevējas veikalā vienmēr ir pārstrādājušās izskatās ka atvaļinājumu nav gadiem redzējušas jo cik gadās apmeklēt veikalu tā strādā vienas un tās pašas.

Se

Vairāk sūdzības par Vesko

Oļegs Zatlers 18.11.2019

Vienkārši neej uz to veikalu. Ko sūdzies?

Cūkurgailis 18.11.2019

neienāca prātā, ka pagastā šis varbūt ir vienīgais veikals?

Se Sesava 19.11.2019

Un ko darīt ja laukos tas ir vienīgais veikals?

Tu Turkey901 19.11.2019

Tāpēc arī ir tāda situācija, ka metot visu termiņu preci ārā, veikals jāklapē ciet, jo turēt dēļ pārdesmit apmeklētājiem nav rentabli, lielāks pārtikas daudzums tiek izmests ārā nekā pārdots!

Se Sesava 20.11.2019

Tad sanāk ja dzīvo laukos ir jāēd prece kurai ir pēdējās dienas termiņš vai jau kurai beidzies derīguma termiņš kurš ir noņemts.Tad lai nesūta tik daudz ja nav kas pērk.