www.sudzibas.lv Vesko Banku kartes

Vesko - Banku kartes

Vai tiešām iepērkoties ar bankas karti, pirkums nedrīkst būt mazāks par 2Ls?? Visur reklamē, ka ar karti drošāk. Bet šajā veikalā un vēl dažos citos Aizkrauklē pārtikas veikalos tas nav iespējams. Kā lai iztērē to naudu ko arī bankomāts neizdod, un uz to mirkli, man tā nauda ir vienīgā. Ļoti gribētu zināt kāds ir limts pēc likuma? Paldies.

D

. ....kl 20.03.2009

Pajautā bankai, kurā tev ir nauda. Bet cik es zinu, tad kaut par Ls 0.01 var pirkt. Drīzāk tas viss ir veikala politika, lai pārdevējai nevajadzētu ar mazām summām ņemties, jeb arī spiež lai pērk uz lielākām summām.

N ninja 20.03.2009

arprats, pirmo reizi ko tadu dzirdu! pati ar karti esmu simtiem reizu pirkusies par summam, kas mazakas par 2 un pat par 1 latu! mes tacu dzivojam musdienas un ar skaidru naudu nav obligati jastaiga apkart!!

B Baņkieris 20.03.2009

Ar norēķinu karti var maksāt par jebkuru summu sākot no 0, 01Ls līdz Jūsu noteiktajam dienas limitam. Tā ir veikala politika, turklāt nelikumīga. Iesaku griezties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā ar iesniegumu.
Starp citu jūs neesat vienīgais ar šādu veida sūdzību no Aizkraukles.

A anna 21.03.2009

BET, JA IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMOS TAS PAREDZĒTS, UN PIRCĒJAM TAS TIEK PASNIEGTS VEIKALĀ REDZAMĀ VIETĀ, NOTEIKTI IR LIKUMĪGI.

. ....kl 21.03.2009

VarbŪt, man liekas ka tādi noteikumi ir stulbums. Aizkraukle nav nekāda miljonu cilvēku pilsēta, kur varētu izdomāt savus likumus. Viņiem būtu jāpriecājās par katru pircēju un par katru pirkumu, ko tas nopērk. Šādi atbaidot pircējus ar tādu limitu, viņiem ir zaudējumi.

A anna 21.03.2009

Tad, kad pircējs pats būtu gatavs no SAVAS kabatas samaksāt procentus bankai par sniegto pakalpojumu (iespēju norēķināties ar karti), tad varēs runāt par stulbumu vai ko citu! Diez vai klients būtu, laimīgs, ja katru reizi, norēķinoties ar karti, vēl novilktu mistiskus procentus par šo pakalpojumu...Lai nu kā šī problēma ir uz uzņēmēju pleciem. Padomājiet, situācija: ja, piemēram, veikalā dienas ieņēmumi (ar karti) ir 1000Ls, par apkalpošanu noteiktais procents nu...piemēram, 1, 5...citur pat 2%, 15Ls veikalam no šīs nopelnītās naudas jāatdod bankai par NEKO!!! Droši vien veikala vadība ir aprēķinājusi, ka uzcenojums precēm, kuru pārdošanas vērtība 0, 01-2Ls, ir tik niecīgs, ka viņi nevar atļauties "noziedot" vēl bankai. (Ne jau visi iepērk preci par vienu un to pašu cenu, un ne jau tāpēc, ka negribētu, bet tāpēc, ka NEDOD par labāku. Parasti tad ieguvēji ir lielie veikali, jo par lielu apjomu droši vien iegūst papildus atlaidi..nu kaut vai 1-3%, uz sīkumiem tas ir DAUDZ!!!)

A anna 21.03.2009

Tu taču ar nebūtu priecīga, ja no tavas NOPELNĪTĀS neto algas kāds novilktu kaut 1%, vai ne??? Taisnība, ka šajos konkurences apstākļos ir jācīnās par katru klientu. Iespējams, ka drīzumā tomēr tas veikals nomainīs savu politiku, taču rēķinies, tas atkal piespiedīs kaut vai pacelt preces cenu...zaudētājos taču neviens negrib palikt! :)

J Juris 23.03.2009

Dina, es tev teikšu godīgi, ka Vesko pārdevējas šmauc kā tik var. Arī skaidra nauda ir javaktē, savādāk izdos par maz vai arī cenas uzsitīs.