Veselīga uztura skola /Herbalife - Briesmīga attieksme

Neiesaku nevienam iesaistīties Herbalife veselīgā uztura klubiņā Talsos, jo tur esošie pašpasludinātie “uztura speciālisti” ne tikai savā starpā, bet arī ar radiem un draugiem apspriež jauno klientu svaru, ēšanas paradumus utt.. Pēc tam visiem viss ir zināms.. Ka gan var gribēties apmeklēt tādu iestādi, ja daža laba “Herbalife” fanāte un klubiņa biedre par cilvēkiem ar lieko svaru aiz muguras raksta tādas šausmas:

Ventilators 01.04.2019

Nevis Herbalife, bet saturīgs uzturs un fiziskā slodze. Ir dažādi projekti Latvijā, kur pusgada laikā to visu iemāca, koordinē un ir rezultāti.
Beidziet murgot, par pulverīša rīšanu un ka pats no sevis viss atrisināsies. Tik pat labi, var neiet strādāt, bet veikalā pie pirkuma atverot maku domāt "Hmz.. maku nopirku, zvīņu ieliku, bet kāpēc nekad nav naudas iekšā."

K KatrīnaGr 02.04.2019

Palūgšu aizkrāsot manu vārdu,uzvārdu un bildi, jo neesmu nekāda kluba biedre, bet "šausmīgais" rukša komentārs ir mans.
Katrīna .

D Dace Freija 02.04.2019

Kāpēc,šie komentāri,kas tika pievienoti pie facebook joka,tiek izķerti no konteksta!?
Un nekāda sakara ar Talsu Veselības klubiņu,tur nav!