"Veselības Pasaule" SIA "Vitatrade" veikals - Slikts Serviss

Vakardien 07.04.2017 iegriezos veikalā Veselības Pasaule, vēlējos apjautāties par produktiem, jo uzsāku sportot . Jautāju pārdevējai vai šos produktus ikdienā tāpātas var lietot ? Viņa man neko neatbildēja , tad kad es jautāju atkartoti tad viņa man bubināja zem mutes , jā laikam.
Uzsksatu , ka tas nav normāli . Nevienam neiesaku tur iet un ieprikties tā nav normāla apkalpošana. Tādas pārdevējas nevienam nav vajadzīgas. Ja negrib strādāt normālā vietā , tad lai iet strādāt un bubina Maximas kasēs.

veesaa007 08.04.2017

Ja pārdevēja bubinās Maximas kasē, tad taču atkal būs slikti un Kristaps uzceps jaunu sūdzību par Maximas kasieri, kas bubina.

"tad viņa man bubināja zem mutes" - iedomājoties šo skatu vien jau slikti paliek.
"Uzsksatu , ka tas nav normāli " - "uzsksati" vesels!
"Tādas pārdevējas nevienam nav vajadzīgas" - tas, ka kaut kādam """sportistam""" nav vajadzīgas, nenozīmē, ka nevienam, negribas lai pārdevēja pabubina zem mutes.
Iedomājies sevi par čempionu jau pirms treniņa.

K Kristaps121212 08.04.2017

Cik Tu jautrs analītiķis . Tas ir serviss gudrit !

Nu ja to Tu sauc par servisu, tad par gudrīti Tevi nosaukt noteikti nevar.