www.sudzibas.lv Veselības Centru Apvienība Neprofesionāla attieksme

Veselības Centru Apvienība - Neprofesionāla attieksme

Šī nav īsti sūdzība, bet brīdinājums citiem cilvēkiem nevērsties pēc palīdzības veselības centru apvienības, Juglas filiālē pie fizioterapeita Uģa bērziņa. Diemžēl (vismaz manā gadījumā) tā bija lieki iztērēta nauda un laiks. Kā cilvēks, protams, jauks, neteica nevienu sliktu vārdu. Tomēr profesionālā ziņā ieinteresētības nekādas. Kā fizioterapeits var veikt savu darbu vizītes laikā ne reizi pats nepieceļoties kājās, nelūdzot arī pacientam ar skoliozes problēmām piecelties kājās un elementāri (nemaz nerunājot par rentgen uzņēmumu apskati) nenovērtēt kaut stāju, mugurkaulu? Ko es ieguvu vizītes rezultātā? Dažas lapas ar sliktas kvalitātes fotogrāfijām (kuras, starp citu arī kopēju par savu naudu veselības centra reģistratūrā) , kādi vingrojumi būtu jāveic. Vai man šos vingrojumus dzīvē kāds parādīja? Nē. Vai man piedāvāja? Nemelošu, jā. Bet tikai tādā gadījumā, ja man mājās pašai neizdosies uzlabot savu dzīves kvalitāti, es varot pēc pāris nedēļām atgriezties un pamēģināt kopā ar fizioterapeitu šos vingrojumus. Diemžēl, man tas nešķiet profesionāli.
Ļoti ilgi domāju, vai šo rakstīt, bet pēc tam, kad esmu bijusi pie fizioterapeites, kas tiešām palīdzēja jau ar pirmo reizi, saprotu, ka ir jābrīdina cilvēkus, ka nav vērts tērēt savu laiku un naudu, lai dotos pie Uģa bērziņa.

L

Komentāri (4)

davfreim 29.04.2019

1. "nemaz nerunājot par rentgen uzņēmumu apskati" - fizioterapeits, arī parasts ārsta nemaz pilnvērtīgi nedrīkst interpretēt Jūsu radioloģiskos izmeklējumus apraksta un slēdzienu uzraksta citas specialitātes ārsts - RADIOLOGS!

2. Tātad sniedza instrukcijas kā un ko darīt un pat piedāvāja parādīt to, kas nav skaidrs. "Vai man piedāvāja? Nemelošu, jā."

3. Ļoti pareizi uzrakstīts "ja man mājās pašai neizdosies uzlabot savu dzīves kvalitāti, es varot pēc pāris nedēļām atgriezties ". Pilnīgi pareizi, cilvēkam ir pašam kaut kas jādara vispirms, arī savas veselības labā, nevar fizioterapeits maģiski izārstēt, var tikai dot norādījumus, ja tos pilda, tad rezultāts bieži ir ļoti iespaidīgs, ja nepilda, tad ir sūdzība principā par to, ka pats esat slinks un nevēlaties strādāt savas veselības labā.

L LL 30.04.2019

Visu cieņu komentāra autoram, acīmredzot, neesat izlasījis līdz galam nākamo teiktumu, kas attiecas uz Jūsu otro punktu - parādīt piedāvāja gadījumā, ja pati mājās netikšu skaidrībā ar tām bildītēm, tātad varēju atgriezties, lai man parāda pēc pāris nedēļu pašmācības. Par trešo punktu pilnīgi piekrītu - ja pati neko nedaru, tad rezultātu gaidīt nevaru. Tomēr pie fizioterapeita gāju ar domu, lai man parāda, ko un kā tieši manā gadījumā vajadzētu darīt, nevis iedod fotogrāfijas ar vispārīgu vingrojumu kompleksu. Pamēģināju, protams, arī to, bet uz to brīdi tas stāvokli noteikti saasināja, nevis uzlaboja. Jebkurā gadījumā, uz doto brīdi jau esmu bijusi pie fizioterapeites, kas savu darbu zina, ir parādīts vingrojumu komplekss, kuru arī pildu un viss iet uz labo pusi. Tieši tas ir tas, ko cerēju sagaidīt arī jau pieminētajā vizītē, tomēr izpalika...

K Kafijas biezumi 20.05.2019

Varbūt vēlaties atklāt savu identitati?

Saivii 20.05.2019

Un no taa,kas iisti mainaas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes