www.sudzibas.lv Veselības Centrs Zemgales Nejēdzīga attieksme no ārstu puses

Veselības Centrs Zemgales - Nejēdzīga attieksme no ārstu puses

Pirms neilga laika biju vizītē pie ginekoloģes Ivetas Ilziņas.
Esmu grūtniece un man bija jāstājas uzskaitē.
Konsultācija pie šīs ārstes bija nepatīkama - kā tāds robots..Cilvēciskais faktors - nulle!
Nelaipna, neatsaucīga, atļāvās izteikt arī aizskarošas piezīmes.
Ir skaidri redzams, ka šī ārste ir vai nu profesionāli "izdegusi", vai arī kaut kādas savas personiskās problēmas "izgāž" uz pacientiem.

Kad bija jādodas uz pirmo ultrasonogrāfiju, jau vien izdzirdot, ka pie viņas, pārņēma šausmas.
Nekas netika pastāstīts, izskaidrots apskates laikā, ekrānu pret mani pagrieza tikai uz pašām beigām. Vienu teikumu pateica - viss kārtībā!!??
Raudāju nevis aiz prieka, bet aiz bezpalīdzības.
Viņai varbūt esmu entais, bezpersoniskais pacients, taču man šī ir pirmā satikšanās ar mazuli. Pirmā grūtniecība un ar tik negatīvām emocijām pie ārsta..

Mans dzīvesdraugs mēģināja ar šo ārsti runāt, taču bezcerīgi.
Sēdēja ieurbusies datorā, pa brīdim tik "uzmetot" mums paviršu skatienu.

Otra nejēdzība bija šodien, sazinoties ar vecmāti Evu Vingri.
Sākotnēji, kad tiku nozīmēta pie šīs vecmātes, vizītes laikā viss šķita kārtībā - pozitīva, profesionāla, laipna un atsaucīga.
Taču šodien piezvanot un painteresējoties par analīžu rezultātiem, piedzīvoju kārtējo rūgtuma devu no ārstes puses.
Daļa analīžu rezultātu esot noklīduši.. Man esot jādodas uz laboratoriju, kurā tika veiktas analīzes un pašai jānoskaidro kas un kā?? Tā esot normāla prakse!!!(Kad analīzes noklīst, viņa teica). Kad apjautājos par asins analīžu rezultātiem, kuri tika saņemti, man atbildēja, ka tie neesot tik svarīgi..
Man atkal nekas netika paskaidrots, netiku informēta kas un kā!

Kad sazvanījos ar šo Jelgavas pilsētas laboratoriju, tur, savukārt, paskaidroja, ka viss ir kārtībā ar analīžu rezultātiem un tie tiks nosūtīti uz Zemgales veselības centra laboratoriju.
Zvanīju atkal vecmātei, bet viņa ar tādu vieglumu un vienaldzību paskaidroja, kad viņai sanāks laiks - paskatīšoties.
Teicu, kas tas par bardaku ar tām analīzēm, viņa vien noteica, tā pie mums Latvijā notiek..

Ņemot vērā notiekošo, kas ir absolūts absurds, neko labu par šo iestādi un šiem speciālistiem, grūti viņus tā nosaukt, nevaru pateikt.
Protams, no grūtniecības uzskaites palūdzu, lai mani noņem.

Z Zane Saule 10.02.2015

Arī es biju vizītē pie ginekoloģes Ivetas Ilziņas. Ārkārtīgi nepatīkami!!!

Situācija tāda, ka stāvot pie kases reģistratūrā, lai samaksātu eur23.50 par sonogrāfiju (kas ir pieklājīga summa) konstatēju, ka makā nav nepieciešamā nauda. (Sev par nepatīkamu pārsteigumu atklāju, ka šo summu esmu atstājusi bankomātā, jo pa dienu laicīgi to paredzētajai vizītei gāju sagādāt).

Tā jau bēdīga par savu aizmāršību un lielu pārdzīvojumu par zaudēto naudu, aizskrēju uz tuvējo bankomātu, lai to izņemtu (pēdējo, lai vispār būtu ko samaksāt par vizīti, jo piedzīvoju patreiz finansu grūtības). Atnācu tieši noteiktajā laikā. Jāpiebilst, ka reģistratūrā biju laicīgi, tieši 25 minūtes agrāk kā tas būtu nepieciešams.

Ierados sonogrāfes I. Ilziņas kabinetā tieši laikā, bet daktere bija acīm redzami neapmierināta! Man vajadzēja attaisnoties, kādēļ es neesot maksājusi ar karti. (Acīmredzot viņai vajadzēja steigties, bija kas paredzēts, tad nu es biju tas grēkāzis, lai gan es biju laicīgi!!!) Centos izskaidrot situāciju, taču veltīgi. Nelaipnā un nosodošā attieksme, tajā skaitā zaudētā nauda, nu jau kopumā 43.50, man lika justies katastrofāli! Pēc šīs vizītes jutos ļoti, ļoti slikti.

Es taču saprotu, ko nozīmē darbs ar cilvēkiem, cik tas ir grūts! Taču visam ir savas robežas! Man taču nav dēļ tā jācieš. Pie tam samaksājot tādu naudu. Un es vēl saprastu, ja nebūtu ieradusies laicīgi, bet es biju tieši nozīmētajā laikā!

Ieteiktu patiešām izvērtēt vai ir vērts strādāt tādā profesijā, ja reiz ir tāda attieksme. Gribu piebilst, ka es nekad sūdzības nerakstu, tomēr šis piedzīvojums man spieda dalīties!

Z Zane Saule 10.02.2015

Piekrītu! Tas nav normāli. Itkā jau no vienas puses, gribās sevi mierināt ar domu, ka viņām tiešām ir grūts darbs, atalgojums mazs un ir visādi cilvēki klienti.
Tomēr tiklīdz šī drausmīgā attieksme sāk attiekties uz tevi, nu nevar palikt vienaldzīgs, pat cenšoties speciālistus attaisnot.

L Lolita L 12.02.2015

Decembrī biju pie infektologa G. LEgzdiņas. Vizites laikā ārste pusstundu bezjēdzīgi meklēja grāmatās un internetā manu diagnozi, pec tā teica ka viņai vadzīga konsultācija ar citiem specialistiem un viņa noteikti pārzvanis man pāris dienu laikā. Bēz diāgnozes un ārstēšanas dodos mājās un līdz šīm brīdīm vel gaidu zvanu. ))) Nevaru teikt kā biju vizītē pie speciālista decembrī, varu teikt par savu naudu ZVCentrā ciemojos. Vienaldzība dara ārstu par naudas pelnīšanas robotu.

J Julija91 19.08.2015

Jaunam darbam vajadzēja iziet obligāto veselības pārbaudi, mani pierakstīja uz 8.00, atnācu uz reģistratūru, samaksāju 41.50€!!! Un tikai tad uzzināju, ka uzreiz varu nodot asins un utaisīt rentgenu, oftalmologs strādā no 9.00, neirologs -10.00, arodārsts no 11.00, rentgena rezultāti būs pēc 12.00..pie arodārsta var tikt tikai tad, kad visi rezultāti ir uz rokam . Parasta med. Komisija aizņēma 5!!! stundas..

S Simona Reginī 02.01.2017

Reģistratūru neiespējami sazvanīt. Mūžigi linija aizņemta. Ātrāk sagaidīsi savu nāvi nekā pie ārsta pierakstīsies.
Nēsiet skopi dodat cilvēkiem darbu un izveidojat sludinājumu kad meklējat operātoru pie telefona
Savadak sazvanīt šo iestādi ir neiespējami.!!