Veselības Centrs Zemgales - Briesmīga attieksme

Šodien bija pieraksts uz datortomogrāfiju, samaksāju un devos gaidīt savu kārtu.
Daktere man palūdza uziet 2.stāvā uzvilkt bahilas un pieteikt, ka eju uz tomogrāfiju,lai ieliek katetru kontrastvielai, ļoti patīkama un atsaucīga attieksme bija no dakteres,kura veic datortomogrāfiju,tāpēc pacilātā,labā garastāvoklī devos augšā...
Nezinu no kā,bet gaidot rindā man palika slikti,es pağību turpat gaitenī, kad atvēru acis lūdzu palīdzību "māsiņai",teicu,ka man ir slikti,nevaru piecelties un paiet, šī māsiņa sāka uz mani kliegt, sakot : "Slikti da slikti, ko tad nāc uz procedūru, tad ej mājās!"-aizgāja nomēdīja manus žestus ar rokām un atstāja mani guļam. Pēc laba laika iznāca cita sieviete un vēlējās man palīdzēt,ņēma ratiņus,lai aizvestu mani uz palātu apgulties, kurus šī māsiņa atkal kliegdama neļāva aiztikt,teica kā atnācu, tāpat ar kājām aiziešot! Paldies dievam ar rokām aizveda un atļāva man apgulties,ar lieliem pārmetumiem, guļot dzirdēju kā nievājoši ņirgājās, sakot:"Man pazuda atslēgas,laikam arī kritīšu un būs man slikti." Tā es gulēju līdz uznāca datortomogrāfijas daktere un ar kuras palīdzību nogāju lejā. Viņa bija ļoti saprotoša, palīdzēja man sakārtot dokumentāciju,lai varu mierīgi doties mājās.Paldies viņai!

Bet ja runājam par šo māsiņu, šī diena man mūžam paliks atmiņā! Jutos tik bezpalīdzīga un pazemota kā nekad. Nesaprotu par ko šāda attieksme? Ņemot vērā, ka gāju uz iestādi par maksu! Esmu šokēta!

I