AtrisinātaVeselības Centrs Valeo Liene Palmbaha otolaringologs - Neadekvāta rupja rīcība

Liene Palmbaha ir ļoti neadekvāta ārste, pret pacientiem izturas rupji nau radīta lai strādātu ar bērniem savas negatīvas emocijas izrāda pret bērniem, nepietiek ar to ka bērnam tā jau gruti sap austiņa viņa viņu groza rausta ar nepatiku. Aizgājām jo ātrākais pieraksts bija pie viņas. Vairs kāju tur nespersim. Bērniem tik psihi bojā rada sliktu iespaidu par ārstiem, ārsti nevis palīdz bet traumē tas nau normāli. Pat ja nosūtījuma ir rakstītas zāles kuras tika lietotas viņa pajautās kādas zāles lietoja un vēl fotogrāfijas ar zaļu nosaukumiem paprasīs atkārtoju vēlreiz neskatoties uz to ka nosūtījuma visas zāles tika pierakstītās. Pēc šis ārstes man bērns vispār austiņai neļāva pieskarties kur nu vēl zāles iepilināt. Ļoti negatīva sieviete, nau viņai vieta darba ar cilvēkiem! Vairs pie tādas saucamas ārstes kāju nespersim!

Uz

veesaa007 18.03.2018

Tavā vietā es vairāk uztrauktos par savu pareizrakstību un gramatiku. Kārtējā, kura nemāk pareizi rakstīt, toties zin, kā pareizi jāārstē.

Pu Punisher 28.03.2018

Соглашусь, что Лиене строгая, но как человек и специалист она очень хороша... правда давно не видел её.

Gm Gmc 28.03.2018

Была у этого доктора. Тоже больше ни за какие деньги к ней не пойду. Непрофессиаонализм зашкаливает. Мучала больше недели и в итоге пришлось в больницу ехать.

In Inese Krakopa 01.06.2018
Labā feja

Mūsu ģimene ir ļoti pateicīgi dr. Lienei Palmbahai par viņas ārstēšanas metodēm, labo sirdi un atbildīgo attieksmi pret savu darbu. Man 40 gados ar astīti piedzima pirmais bērniņš un jau pirmajā mēnesī mēs nokļuvām slimnīcā ar bronhītu, ko noķērām Vienības gatvē izsaucot ātro palīdzību, jo meitai bija kolikas. Pēc 4 dienām izrakstījāmies, bet palika viena problēma, sausi puņķi. Sākās karstums un tie palika pavisam traucējoši. Skalojām ar sālsūdeni, nekā. Bērns palika pavisam kašķīgs, es redzēju, viņai nav labi. Ģimenes ārste mūs nosūtīja pie dr. Palmbahas. Mums paveicās, jo tajā pašā dienā tikām pie viņas, ar ļoti jaukās administratores palīdzību. Sēžam, gaidām, viņa iznāk, ļoti izbrīnīta, ka esam tajā pašā dienā pierakstīti. Liek gaidīt. Ieiet puisītis, viņam iztīra degunu, kā uzzinu pie mammas. Kabinetā bļauj (no sirds!), bet iznāk ārā laimīgs. Pienāk mūsu kārta, daktere atvainojas, ka mums bija jāgaida, jo viņai arī ir savs pieraksts utt. Es pat īsti neklausos, sāku raudāt, ka varbūt jau nez kas ar manu mazulīti! Nesakarīgi stāstu kaut ko par to, kā mēs un ko darām. Viņa liek apsēsties, apskata mazuli un saka, pilnīgi vesels bērns! Beigās noskaidrojās, ka bērnam šajā karstumā ļoti pietrūcis ūdens! Bet es biju pārliecināta, ja dod krūti, bērnam visa gana. Mēs tikāmies arī vēl vienu reizi, un atkal vērtīgu padomu gūzma, kas atvieglo manu un galvenais meitas ikdienu. Nerunāsim jau par manu nervu sistēmu, kas atslābst, it kā es nekad nebūtu uztraukusies.
Brīdinu, daktere ir stingra un viņai ir sava kārtība. Ja jums patīk "Ainas Poišas" tipa ārsti, kas jums čivina pie auss, tad viņa nav īstā. Bet ja jūs meklējat patiesi labu speciālistu, kas problēmu redz no nesakarīgas murmulēšanas, tad viņa ir īstā.
Gribas pieminēt, ka viņa ļoti mīl bērnus, un tāpēc varu apgalvot, ka ir savā vietā. Ak jā, tāds sīkums, vai jums kādreiz ārsts ir piedāvājis iedzert kafiju... Man vēl tā nebija gadījies, bet lūk dr. Palmbaha redzot manu izmisumu, man to piedāvāja (es gan atteicos, jo to nedzeru).
Paldies Jums! Paldies situācijai, ka mēs nokļuvām tieši pie viņas! Paldies!
Bellas mamma un tētis

In Inese Krakopa 01.06.2018

Paldies!

K_ K_S 04.05.2019

Jā, Dr Palmbaha ir savdabīga un neordināra, taču kā speciāliste savā vietā. Esmu ļoti pateicīga Dr Palmbahai par sniegto palīdzību maniem bērniem.
Visiem činkstētājiem iesaku apmeklēt ārstus privātās klīnikās, kur samaksājot par vizīti 50.00 EUR saņemsiet super laipnu attieksmi, taču ne ārstēšanu. Kad apniks atgriezties privātklīnikās vēl un vēl un maksāt tikai par super-laipnību, tad vrb sāksiet vērtēt ārstēšanas rezultātu!

Ma Marta2 17.06.2019

Nepatīkama, augstprātīga ar trīcošām rokām un nervoza. Sajūta, ka traucējam viņai, kaut ko murmina un pūšas kā aizvainota fūrija. Līdzība ar vecu skolotāju vecmeitu.
Paldies, mēs labāk Dr. Vasaraudzes.