www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Moku kambaris pie zobārsta

Zaiga Opmane/ VC4 - Moku kambaris pie zobārsta

Pirms nedēļas sasāpējās zobs. Vienīgais pieejamais zobārsts bija vc4 barona ielā. Pierakstījos pie opmanes. Ierados, dr. Pārbaudīja zobus, uzklausīja sūdzības, ievadīja anestēziju. Sāka urbt, man sāpēja, pāris sekundes pagaidīja, atkal utbj, man atkal sāp. Labi, ielaiž vēl anestēziju un pārsliecināta par to ka sāpēt nekas nevar atkal urbj. Man sāp, visa pārklājos aukstiem sviedriem, plaukstas iespiedu vienu otrā, cietos cik varēju, bet sāp! Atkal pasaku ka nevaru vairs ciest, un dr. Man saka, ka es to visu esmu izdomājusi, ka nekas tur nesāp, un es jau esot atnākusi sakrenķējusies. Domāju, nu nevaru es aiziet ar pus izurbtu zobu prom, būs jācieš. Atkal urbj, man atkal sāp, es protestēju, bet viņa mani ar spēku tur un turpina urbt līdz es sāku bļaut, cik tas ir iespējams ar urbi mutē un raudāt, jo sāpes neizturamas. Uzreiz atcerējos zobārstus sadistus stabu ielā (kad biju bērns un zobu labošana bija bez maksas - attieksme tāda pati) . Un izrādās visas mocības ir tikai dēļ pagaidu plombas! Iebāza man kaut ko caurumā un saka ka tas ir viss! Vēl vajadzīgas 2 vizītes! Par šo es samaksāju praktiski 38 eiro. Izgāju no kabineta, rokas trīc, asaras knapi varu savaldīt, pieeju kasē pajautāt cik maksās nākamās vizītes, uz ko atbildi neesmu saņēmusi...
Nevienam neisaku... Es biju domājusi, ka diezvai ārsts kuram ir brīva vieta tik tuvu, ir labs, bet man nebija variantu... Es esmu labojusi zobus, un man nekad nav bijušas šādas problēmas... Tad bija briesmīgi! Nevienam neiesaku! Vienkārši naudas kāsēji!

Z

Kolta 08.05.2018

Es savus zobus laboju tikai un vienīgi VC4 Barona iela, tiesa pie N.Andrianovas, bet es varu teikt tikai tos labākos vārdus un ieteikt ari citiem.
Iespējams , šajā gadījumā jus nepanesat narkozi, bet tāda gadījumā tur ārsta vai klīnikas vaina nav.

Diemžēl iekaisušiem zobiem narkoze neiedarbojas. Tikai zobārsti bieži aizmirst par to pastāstīt.

A aoede 09.05.2018

Kā tad ar stipri iekaisušiem gudrības zobiem, kas bezjēgā sāp, bet sašpricējot raujot ārā neko nejūt? Vienkārši ir ārsti kas grib kačāt naudu un negaida, kad iedarbosies anestēzija. 30min pierakstā, ja jāgaida 20min, lai iedarbotos anestēzija, atlikušajās 10min tak neko "nevar paspēt"... Citos kantoros tādi paši sasēdušies, un saucas vienkārši "neiejūtīgi zobārsti", nevis kā būtu tos jāsauc, - "neprofesionāļi"!

Visu cieņu, stomatoloģijas guru! Laikam jau tev raujot tos gudrības zobus, arī gudrību izrāva...

E ELLIO 11.05.2018

Vispār jau anestēzija iedarbojas pāris minūšu laikā, nav vairs tādas anestēzijas dēļ kuras jāgaida 20 min.Izņēmumi ir novadanestēzijas, bet arī tad iedarbojas 7-10 minūtēs. Uz iekaisušiem zobiem anestēzijas iedarbojas sliktāk.

A aoede 24.09.2018

Jautrītim gan loģika nestrādā.
Vienā vietā anestēzija neiedarbojas, citā vietā aizejot (ar tik pat "iekaisušiem" zobiem) viss kārtībā. Ka tik nemēģina mazgāt rokas pats, ko?

L lietotajs0609 26.07.2018

Es februārī biju pie šīs zobārstes, līdzīgs scenārijs kā Jums (jāpiemin gan, ka ne tik sāpīgi), bet arī - jānāk 3 reizes, kopā izmaksāja ~200EUR, labi ka pusi nosedza veselības apdrošināšana. Kopumā neapmierināja darbs, jo zobārstes labotais zobs tika ļoti apvīlēts un zobārste nemaz necentās pēc tam šo zobu vizuāli padarīt līdzīgu maniem dabīgajiem zobiem, bet gan atstāja tādu noapaļotu un īsāku. Un pats "labākais" - pāris mēnešus pēc labošanas, tā plombe nedaudz nodrupa un tagad katru reizi, kad diegoju zobus, zobu diegs ķeras un plīst. Respektīvi, šī plombe ir jāpārtaisa, kas, protams, ir papildus izmaksas jau tā iztērētiem 200EUR par nekvalitatīvu darbu.