Veselības centrs 4 - Zīdaiņa aprūpe

Labdien! gribu vērst uzmanību visām māmiņām ar maziem bērniņiem kuru pediatre ir Dr.Vesele,Veselības centrā 4.
Sūdziba ir tāda ka ši konkrētā daktere vieš šaubas vai ir kompitenta savā profesījā! Tātad mans stāsts ir sekojoš: manam bērnam ir deviņi mēneši un pirms 3 dienām mēs diezgan nopietni apslimām..klepus,iesnas taču visvairāk mani satrauca gārgšana,apgrūtinātā elpošana,kā arī ļoti sliktais miegs un iekaisuma temperatūra,tādēļ zvanīju berna pediatrei-B.Veselei. Uz zvanu atbildēja dakteres māsiņa,kad izstāstiju par berna veselības stāvokli,un vēlējos lai atnāk pie slimā bērna uz mājām,man tika atbildēts ka daktere patreiz nevar jo ir ļoti noslogota un ka citi dežurējošie ārsti ir apslimuši jo taču ir gripas laiks. Ieteica dot dzert tējas... vai ja esot tāda nepieciešamība lai aizvedu pati bērnu uz poliklīniku apskatei.pati diemžēl nevarēju to izdarīt.palūdzu mazā vecvecākus,taču pats fakts ka man slimu bērnu ir jāved laukā no mājas ir absurds. mazajam tika konstatets abpusējs bronhu iekaisums,tādēļ izrakstīja antiboitikas kuru lietošana 2x parsniedza to atļauto devu kas bija rakstīts pamācība!!!
Un visbeidzot,kad zvanīju un teicu ka atkārtoti bērnu pie viņas nevedīšu ja bērnam neķļūs labāk,taču gaidīšu dakteri pie bērna mājas vizīte,aiz ko es saņēmu šokējošu atbildi,ka mājas vizītēs gāja tikai krievu laikā,tagad berns pats ir jāved klāt mediķiem!!!
Lūk tāds ir mans stāsts īsumā,esiet vērīgi un nepaliekat vienaldzīgi ja esat sastapušies ar lidzīgiem gadījumiem,jo veselības ministrijais iesniegta tāda sūdziba varētu būt interesanta...cik kompitenta ir šāda ārsa darba vietas saglabāšana!

S spoliite14 29.01.2013

Tu pati esi stulba!!! pasules nabiņa saki ja?? 9 menesi nav tas pats kas 9 gadi... un vizītē uz mājām pie slimiem mazuļiem nākt, ir daktera pienākums...! un vispār izkatās ka Tev nav īpaši daudz smadzeņu šajā lietā vai vienkārši nav bērnu ja var šitā pateikt i3 .Muļķe!

K Krista 29.01.2013

smīkņa-Tev kauns vispār ir?Kā var svešam cilvēkam tā pateikt, skaties, ka pašai tā dzīvē nenotiek, kad sāksi SPRIDZINĀT sīkos!Kā var vispār tā pateikt, runā kā meitene ar pautiem, fuj.

Audzinu divas meitas un mājas vizītes tika nodrošinātas līdz mazuļu 1 mēnesim (ieskaitot), nākamās vizītes jau notika ārsta pieņemšanas laikos un prakses vietā.
Pēc noteikumiem: Ģimenes ārstam jānodrošina mājas vizītes pacientiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties ambulatorajā ārstniecības iestādē.
P.S. Jūsu gadījumā pie ārsta nevarējāt ierasties citu iemeslu dēļ, līdz ar to mājas vizīte pilnīgi loģiski tika atteikta, it īpaši ņemot vērā to, ka Latvijā plosās gripas epidēmija.
Ja ir svarīga mājas vizīte, to var nodrošināt dežūrārsti:
Gadījumos, kad apmeklēt ģimenes ārstu nav iespējams (ārpus ģimenes ārstu darba laika), bet Jūsu veselības stāvoklis neļauj gaidīt, Rīgā un citās lielākajās pilsētās pacientiem ir pieejami dežūrārsti. Dežūrārsts sniedz palīdzību visiem iedzīvotājiem ārstniecības iestādes darbības teritorijā neatkarīgi no tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir piereģistrēts. Katrā ārstniecības iestādē redzamā vietā jābūt izvietotai informācijai gan par katra ģimenes ārsta darba laikiem, gan arī par iespējām nokļūt pie dežūrārsta.
Atvainojos, bet pretenzija/sūdzība ir pilnīgi lieka. Mēs esam atbildīgi par saviem bērniem pirmām kārtām!

S spoliite14 29.01.2013

Ha, smiekli nāk..atradušies profesori, varbūt sāksim ar to ka izlasiet kārtīgi sūdzības tekstu un tad rakstat savas negācijas un komentārus vai sūdzība ir vietā vai nav!!! Un Tev smīkņa, varu ieteikt uzlabot intelektu un paplašināt redzes loku!

S spoliite14 30.01.2013

Nu laikam jau kautkādas problēmas ir ja komentāros i izgāz savu negativitāti.bez tam, kas Tev vispār par daļu, ko gribu to rakstu, un mans mērķis nebija vnk par kko pasūdzēties..Bet lai mammas neuztvert tādu pediatra patvaļu kā normālu parādību! Tev bērnu nav, tad labāk paklusē un netēlo pārgudro!

S salamandra 30.01.2013

Runājot par sūdzību, tad lieta ir tāda, ka pie minētās dr. Brigitas Veseles ilgu laiku kā paciente bija arī mana meita. Dr. Vesele strādāja 4.bērnu poliklīnikā. Viņa ārstēja arī mūsu kaimiņu bērnu. Tajā laikā puisēnam bija 4 gadi.Mājas vizītes laikā šī daktere atļāvās pateikt slimam bērnam, ka, ja viņš nedzers zāles, tad naktī viņš nomirs. Nu jau šis puisēns ir jauneklis, bet joprojām atceras, cik ļoti baidījās vakaros iet gulēt, jo daktere teikusi, ka viņš naktī nomiršot. Te jau ir jautājums par ārsta ētiku. Labi.. tas bija sen.. ejam tālāk...Pārmaiņu laikā, kad terapeiti un pediatri kļuva par ģimenes ārstiem, tad arī es nokļuvu pie dr. Veseles. Pārtraucu ar šo dakteri jebkādus kontaktus, kad viņa mani izrakstīja uz darbu ar abpusējo plaušu karsoni.. (ārsta kompetence?) Manai meitai ilgi sāpēja galva, šajā sakarā viņa griezās pēc palīdzības pie ģimenes ārsta dr.Veseles. Daktere gada laikā meitu četras reizes sūtīja uz galvas rentgenu, kaut pat visai attāliem no medicīnas ir skaidrs, ka rentgenu (kas ir apstarošana), biežāk kā reizi gadā neiesaka pat ārsti.Uz lūgumu nosūtīt uz pilnu asins analīzi, daktere atbildēja ''a priekš kam tev vajag?'' Nomainot ģimenes ārstu, un veicot visas analīzes, meitai atklāja Laima slimības paveidu. Ārstēšana ir uzsākta, bet to visu jau vajadzēja darīt pirms trim gadiem. Un tie ir tikai daži fakti..bet cik negatīvas pieredzes ir vēl citiem bijušajiem dr. Veseles pacientiem??
Un tagad, kas attiecas uz Smīkņu. Tev bērnu nav, un ļoti ceru, ka nebūs.Jo tādām mātītēm kā Tu, radīt pēcnācējus vajadzētu aizliegt ar likumu. Tavs intelekta līmenis ļauj izlasīt tekstu, bet uztvert būtību Tev smadzeņu nepietiek.Tu esi spējīga ''spridzināt'' tikai sabiedrības atkritumus. Un šādus secinājumus man ļauj izdarīt Tavi komentāri pilnīgi sveša cilvēka rakstītajam.Turklāt Tavs izteiksmes veids liek domāt par iedzimtu infantilismu un tādiem vairoties ir noziegums pret sabiedrību.
Kristīne Vinnika. Par Jums esmu nedaudz pārsteigta. Kā Jums, divu bērnu māmiņai, var ienākt prātā, ka 9 mēnešus vecu zīdaini ar temperatūru ziemas laikā!!! gripas laikā!!! vajag nest uz poliklīniku, uz infekcija perēkli, kur jau tā slimais mazulis var pieķert klāt vēl kādu vīrusu!? Te nav runa par vienkāršu vizīti!!! Runa ir par slimu zīdaini!!!

S salamandra 30.01.2013

Ak jā.. aizmirsu piebilst, dr Veseles attieksme pret pacientiem un neatbilstošo medikamentu izrakstīšana liek aizdomāties, vai tik šai dakterītei nav noslēgts līgums ar kādu apbedīšanas biroju..

K kukainic7 30.01.2013

smīkņa: slimnīcās tiek ievērota karantīna(normālās slimnīcās) un ko nozīmē ideāla pasaule?! Ideālas pasaules nav un nekad nav bijis un pieļauju, ka nekad arī nebūs. Bet tas, ka ir nepieciešama ārsta mājas vizīte slimam zīdainim nav ne kāda pārcilvēciska prasība. Diemžēl ārstu nolaidība un nevērīgā attieksme pret pacientiem ir sastopama uz katra stūra. Un pēdējā laika novērojami ļauj iedalīt ārstus divās kategorijās: ārsti pēc aicinājuma un sirdsapziņas un ārsti kurus interesē tikai nauda. Ja man atmiņa neviļ, mājas vizītes joprojām nav atceltas, ir runa par to, ka viņa atļāvās pateikt ka tādas vairs kā sugas nav!!!

L lexus.auto 05.02.2013

ja arst netiek, logiski ka bernu pshan jaizved

S sniega 21.03.2013

Es, mans vīrs un mani 10 un 4 gadus vecie bērni esam pie dr.Veseles. Nekad neesam viņu saukuši uz mājām, bet vienmēr paši atbraucam, ja bērns apslimis un ja zvanam, bet viņa neceļ, tad vienmēr atzvana. Jā, viņa ir interesanta kundzīte, bet esam jau pieraduši. Bezmaksas medicīna, ko var gribēt, ja kādam nepatīk kā viņa ārstē viņa "īpašo bērnu", tad turpat otrajā stāvā ir dr.Meikšāne, pie kuras vizīte bērnam maksā 20Ls.

K katha 16.12.2014

Diemžēl arī es esmu saskārusies ar ļoti rūgtu pieredzi un nesaprotu kā tāds ārsts var strādat vispār ar cilvēkiem. Man bērns regulāri slimoja 3 gadus no vietas, palīdzība vai atbalsts no Veseles puses bija tāds, kad visu laiku izrakstīja antibiotikas un ļoti dārgas zāles. Tad kad es sāku iet pie citiem ārstiem, jo bērnam palika sliktāk, tad man bija jāklausās lekcija par to cik es esmu briesmīga māte, jo meklēju palīdzību pie citiem ārstiem. Viņai citu ārstu viedoklis neeksistē un viņa patoloģiski slimīgi to uztver kā savas kompetences vislielāko apdraudējumu. Visu citu ārstu viedokļi un rekomendācijas tiek noraidītas un man pateica, ka varam izņemt bērna kartiņu, jo es uzdrošinājos pati paprasīt pilnu asins analīzi, jo tā bija rekomendējis cits ārsts. Piebildīšu, kad bērnam asins analīzes netika 2 gadus veiktas pie ļoti biežas slimošanas. Komunikācija ar mums vecakiem vienkārši nenormāla - Tev visu laiku par visu jājūtas vainīgai un jebkurā gadījumā Tu esi slikta māte vai tēvs, ja nu meklē palīdzību kur citur. Kā ārstam viņai nav prioritāte bērna veselība un atbalstīt vecākus, meklēt kopā risinājumus, bet savas ambīcijas, jo nedod Dievs kāds apšaubīs viņas kompetenci. Es neesmu ārsts, bet ja 3 gadu laikā kāda ārsta ārstēšanas metodes nedod rezultātu un situācija tikai pasliktinās, tad nav jābūt ģēnijam vai zinātņu doktoram, lai saprastu, kad kaut kas nav kārtībā. Skumji, ka šāda situācija var būt 21.gs. Skumji, kad valsts šādiem ārstiem piešķir kvotas, jo es maksāju godprātīgi nodokļus, bet pretī nesaņemu neko. Ja kaut ko vajag - ej maksā citiem speciālistiem un klausies "morāli" par to kā es vispār uzdrošinos, ko teikt un darīt sava bērna labā.

R ref 11.09.2020

Man 4 bērni. Pirmam bērnam arī nozīmēja Veseli pēc adreses. Pēc gada aizmuku prom. Daktere no dzimšanas līdz 1 gadam nevienu reizi klātienē mazo neapskatīja. To darīja mašīna. Bet daktere sēdēja savā kabinetā (mēs bijām blakus telpa, kurā savienojas ar durvim) un uzklausīja no turienes dodot norādījumus. Aizmuku tik līdz varēju.