Veselības centrs 4 - Valda Zaļkane

Nekad nav nācies atstāt sūdzības, bet visam pienāk pirmā reize un gribu padalīties ar savu sūro pieredzi. Veselības centrs 4 iesaku jums mazliet pasekot līdzi, kā cilvēki izsakās par jūsu profesionālo dakteri valdu zaļkalni. Ar vīru uzzinājām, ka gaidam pirmo bērniņu, biju atradusi ārsti pie kuras vēlos doties, bet ātrāko vizīti varēja pieņemt protams šī kundzīte žaļkalne, kas pieņemšanas laikā man pajautāja 3 reizes vai vēlos saglabāt bērniņu, vai likt mani uzskaitē.. Tad vēl apskatot noteica man “ nu jā, te jau pats sākums ko ta te” nezinàju, ka ir kkads laiks, kurā ir jānāk.. Neskatoties uz šo visu, viņa pajautāja vai apdrošināšana sedz arī grūtniecēm par ko es pretī pajautāju “ vai tad grūtniecēm neatmaksā valsts? Uz ko viņa atbildēja “ nē nu jā, domāju ja atmaksā, tad jau varētu darbs maksāt” un cik zinu, ja stājos uz valsts atmaksāto, tad arī par pirmo vizīti man nav jāmaksā, lai gan viņa sastādīja man summu 13 eiro + 77 eiro, jo pirmajā vizītē esot jāmaksā..
Domāju varbūt dakterei bija slikta diena, tāpēc devu iespēju visu labot, dodoties nākamajā vizītē pie viņas. Es protams atvainojos, bet tā neapmierinātā seja.. Viņa man nestāsta ne kura man ir nedēļa, ne kas man ir jālieto grūtniecības laikā, bet bez asiem dzēlieniem gan neizpalika. Ja pati neuzdotu jautājumus, nezinātu neko, kas notiek.
Paldies par šo pieredzi. Šodien atradu citu dakterīti un tikai pēc atstauksmēm, žēl, ka pirms pie zaļkalnes devos, neiedomājos lasīt atsauksmes, jo nebija tik nepatīkama pieredze bijusi.
Meitenes, šis ir laiks, kad mums ir jauztraucas vissmazāk, jābūt laimīgam, ārstam ir jābūt saprotošam un jāstāsta, kas ar mums un mazo notiek.. Nepacietiet paviršu darbu un dakteres.. Mīliet sevi un mazos!

So

Ar arnitaa 26.06.2019

Žēl, ka tik briesmīga attieksme. Tiesa gan, par pirmo vizīti privātklīnikās, arī ja stājaties valsts apmaksātā grūtnieču uzskaitē, ir jāsamaksā,protams, izņemot, ja apdrošināšana apmaksā.

Li Liene Podniece 26.06.2019

Iesaku jums doties pie dakteres Bogdānovas. Man ar Zaļkani ar slikta pieredze.

Ve Veselības centrs 4 27.06.2019

Labdien! Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Lai izvērtētu konkrēto gadījumu, informācija nodota Kvalitātes vadītājai un Medicīnas direktorei, kas radušos problēmsituāciju pārrunās ar iesaistīto speciālistu. Pie reizes arī informēja, ka pirmā vizīte pie ginekologa SIA "Veselības centrs 4" ir maksas, jo nepieciešams apstiprināt grūtniecību un pēc grūtniecības apstiprināšanas tiek pārrunātas iespējas stāties maksas vai valsts apmaksātā grūtnieču aprūpē. Gadījumā, ja vēlaties saņemt iestādes oficiālu atbildi, aicinām sagatavot rakstisku iesniegumu brīvā formā, lai varam Jūs identificēt, jo saskaņā ar Personu datu aizsardzības likumu, informācija, kas saistīta ar personas veselību uzskatāma par sensitīviem datiem. Iesniegumu aicinām iesniegt jebkurā “Veselības centrs 4” filiālē, norādot arī Jūsu telefona numuru un adresi, lai varam ar Jums sazināties. “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviens ieteikums dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

So Solvita 05.07.2019

Sūdzības ir no 2008 GADA! Noteikti runāšana atrisinās 11 gadu garu problēmu!