Veselības centrs 4 - Slikts serviss

Vēlējos tikai vienu - tikt pie ortopēdiskajām zolītēm, sakarā ar to, ka jutu sāpes pēdās. Nolēmu vērsties Veselības centrā 4, jo tomēr esot viena no labākajā ārstniecības iestādēm lv. Tā bija kļūda. Respektīvi ortopēde neizpildīja solījumu. Solīja divu nedēļu laikā.. Zvanot pēc divām nedēļām vairākkārtīgi ārste man nepacēla, nolēmu zvanīt administratorei, kura teica - nodos ziņu, lai sazinās ar mani. Pagāja vēl viena nedēļa atkārtoti centos sazināties ar ārsti, kā arī atkārtoti adminiatratore nodos ziņu. Okkeey, esmu pacietīga, pagāja vēl 2 dienas. Nekā. Zvanījos jau kārtējo reizi atkārtoti atkal nekā. Līdz man atzvanīja ortopēde (kopumā pagāja mēnesis) un neatvainojoties teica - varat nākt pakaļ, zolītes gatavas. Attiekme super pretīga ne atvainošanās, ne arī netika izskaidrots kavēšanās iemesls. Parasti nemēdzu sūdzēties, bet esam visi cilvēki, izdarām darbu kārtīgi.

08.05.2023

V Veselības centrs 4 08.05.2023

Labdien, Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju un Jums radītajām neērtībām. SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam savu klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pilnveidošanā. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju, lūdzam sagatavot rakstisku iesniegumu un nosūtīt to uz e-pastu : [slēpt]@vc4.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) vai pa pastu: Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024. Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"