Veselības centrs 4 - Slikts serviss

Kārtējo reizi saskaros ar pretīgu attieksmi no Vitas Jirgensones un māsiņām, atsaka izsniegt slimības lapu par bērnu, jo iepriekš uzrakstīju atsauksmi par to, ka kabinetā tiku morāli pazemota, apsaukāta par stulbeni utt. J Vitai Jirgensonei vajadzētu apmeklēt ārstu, lai pārbaudītos, jo tas nav normāli, ka man ar bailēm ir jāiet pie ārsta, jo viņai slikts garastāvoklis un nezini, ko sagaidīt. Pārmest man par atsauksmi, kas ir mans viedoklis nav normāli un atteikt pakalpojumu tikai dēļ atsauksmes arī ne! Šīs ārstes dēļ man ir lielas nervu problēmas! Tiks rakstīts iesniegums Veselības dienestam! Kā arī ir dzirdēts un zināms, ka Vita Jirgensone paliek jauka tikai tad, ja viņai atnes šokolādītes vai ko citu! Tā vietā, lai risinātu un aprunātos, lai es mainītu savas domas par ārstu, viņa bļauj uz manis un piedraud, ka nesniegs pakalpojumus, ja atsauksme netiks dzēsta. Es neesmu pirmā, kas Saka, ka viņa ir sliktā garastāvoklī un izgāž savas dusmas uz klientiem! Es palūdzu, lai izniedz man slimības lapu par bērnu, lai varu uzrādīt darbam uz ko saņēmu atteikumu pat nepamatojot kāpēc. 21. Novembri whatsapp uzrajstīju, lai to izsniedz, uz ko man atbildēja, ka nodos ziņu dakterei, vēlāk zvanīju, draudzīgi lūdzu slimības lapu, lai varu uzrādīt piektdien darbam uz ko rupji saņēmu nē un kaut kādu aizbildinājumus par to, ka es aizskarot viņas cieņu, kas ir pilnīgas muļķības, es uzrakstīju atsauksmi par viņas cūcisko rīcību! Man jāmaksā par to, ka mani pazemo un iedzen nervu problēmās, jo atsaka pakalpojumu spīta pēc? Nevienā rupjā vārdā nenosaucu vitu jirgensoni, lai viņa teiktu, ka es aizskāru viņas cieņu! Vita jirgensone ir briesmīgs ārsts un to Saka daudzi, tikai es esmu no tām, kam nav bail pateikt taisnību! Nevienam neiesaku šo ārstu!

N

T taisnibascinitajs3 24.11.2022

Tas ir jāmāk, pēc publiskas sūdzības ievietošanas internetā nenomainīt ģimenes ārstu un tad cerēt, ka pret Jums jaukāk izturēsies :D Nevajag zāģēt zaru, uz kura pati sēžat.

N Navnavnav 24.11.2022

Neuztraucies,ārsts tiks mainīts,es pabrīdinu citus :) nav nemaz tik vienkārši pārlket uz citu ārstu,nerunājat to,ko nezinat.

R Rasmīte 19.12.2022

Zelta vērtē šis ārsts nav un māsiņas ne tik

B Bez_vārds 24.11.2022

Jums jāiet pie nervu ārsta nevis pie ģimenes ārsta. Un vēl jums ir bērni... žēl...

N Navnavnav 24.11.2022

Es neesmu vienīgā,kas šo saka! Kas tas par ārstu kas vēl pēc covid vakcīnas man pie sirds sāpēm,kas radās pēc tā saka,lai dzeru ibumetinu 3x dienā. ES SAVU BĒRNU AIZSĀRGĀJU NO TĀDIEM ĀRSTIEM KĀ ŠIE! MANS BĒRNS BAIDĀS NO ŠĪ ĀRSTA. Nebrīnos,ka šos anonīmos tekstus raksta pati Vita! Kabinētā citu ausīm nedzirdot izgāž dusmas,jo redziet uzrakstīju atsauksmi.

N Navnavnav 24.11.2022

Pirms atļaujaties kaut ko teikt par to,ka man ir bērns,palasat vēl atsauksmes par šo ģimenes ārstu! Vai ts ir ārsts kam jānes kukulis un tad tieku pie pakalpojuma? Vai tas ir ārsts,kas bļauj uz klienta,jo atsaku covid testu? Atvainojiet,tā ir mana izvēle,tas ka nesaņemsi algas pielikumi par kārtējo nopotēto nav mana darīšana. Ārsta darba ir palīdzēt klientam nevis pazemot,jo viņam nepatīk mans viedoklis un atsaku manipulācijas un eksperimentus ar sevi! Neviens nav tiesīgs pazemot cilvēku,bļaut uz viņu BEZ IEMESLA! ES ŠO PERSONU NEKĀDI NEESMU NOSAUKUSI UN APVAINOJUSI,LAI VIŅAI BŪTU TĀDA ATTIEKSME! MANI RADI ARĪ IET PIE ŠĪ ĀRSTA UN SASKARAS AR TO,KA JĀNES KUKULIS,LAI DABŪTU KĀDU LAPU VAI ZĀLES,VAI ARĪ VIENKĀRŠI NEIET PIE VITAS ,JO VIŅA IR NENORMĀLA.

G Gulbenietis 24.11.2022

Es piekristu bezvārdam. Tikai neaiztiec bērnus, su*a!

V Veselības centrs 4 24.11.2022

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju un Jums radītajām neērtībām. SIA “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam savu klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pilnveidošanā. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju, rast risinājumu un sniegt Jums atbildi, aicinām Jūs iesniegt rakstisku iesniegumu nosūtot to uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv vai pa pastu: SIA "Veselības centrs 4", Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024.
Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

A Anžella Prauliņa 20.02.2024

Labdien.Par dakteri VJirgensoni ir nepatiesi komentāri.Tādu ģimenes ārstu reti var sastapt,pretīmnākoša,zinoša savā specialitātē,laipna.Esmu paciente daudzus gadus un ko tādu,kas bija iepriekšējā sūdzībā galīgi nav patiesa.Vairāk tādu speciālistu. Paldies dakterīt