Veselības centrs 4 - Slikts serviss

Laikam ir jādāvina dāvanas vai kas cits jādara lai tā saucamais ģimenes ārsts Vita Jirgensone sāktu pildīt darbu. Jo attieksme ir vienkārši briesmīga, uz zvaniem savā darbā laikā neatbild, nepārzvana. Par pacienta Veselības stāvokli neinteresējas vispār! Kaut ir teikt par problēmām, izdomā savus noteikumus.

06.02.2022

T

TasEsLV 07.02.2022

1x piezvanijāt un uzreiz metāties sūdzībās? Ir sakritis tā, ka arī esmu apmeklējis šo ģimenes ārsti nesen,viss labākajā kārtībā, viens no retajiem iemesliem kapēc ierodos VC4, nesen zvanot nepacēla, bet atzvanija, saprotams, ka ārstiem ir liela noslodze un jāapzvana arī visi kuri slimo ar covid.

V Veselības centrs 4 07.02.2022

Labdien,

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sniegt Jums atbildi, lūdzu sagatavot iesniegumu un nosūtīt to uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv vai pa pastu: Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024.

Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"