Veselības centrs 4 - Slikts serviss

Laikam ir jādāvina dāvanas vai kas cits jādara lai tā saucamais ģimenes ārsts Vita Jirgensone sāktu pildīt darbu. Jo attieksme ir vienkārši briesmīga, uz zvaniem savā darbā laikā neatbild, nepārzvana. Par pacienta Veselības stāvokli neinteresējas vispār! Kaut ir teikt par problēmām, izdomā savus noteikumus.

06.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Komentāri (6)

TasEsLV 07.02.2022

1x piezvanijāt un uzreiz metāties sūdzībās? Ir sakritis tā, ka arī esmu apmeklējis šo ģimenes ārsti nesen,viss labākajā kārtībā, viens no retajiem iemesliem kapēc ierodos VC4, nesen zvanot nepacēla, bet atzvanija, saprotams, ka ārstiem ir liela noslodze un jāapzvana arī visi kuri slimo ar covid.

V Veselības centrs 4 07.02.2022

Labdien,

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sniegt Jums atbildi, lūdzu sagatavot iesniegumu un nosūtīt to uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv vai pa pastu: Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024.

Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

I Ingaginga 12.07.2022

Es teiktu,ka Jirgensone kā ārstei nav ne vainas,bet viņas attieksme,garstāvokļa maiņas,indīgie komentāti ir nepieņemami. Es viņai jau nejautāju neko,tikai tad ja galīgi mirstamā kaite.

N Navnavnav 24.11.2022

Pilnība piekrītu! Attieksme ir pretīga! Vita Jirgensone šķiro pēc sejām,kas patīk,kas nē. Kad atnes saldumus uzreiz laimīga!

L Līga Konopecka 14.12.2022

Par dakteri V.Jirgensoni tikai vislabākie vārdi. Iedziļinās problēmās, meklē risinājumus un ja nepieciešams, sūta pie citiem speciālistiem. Nekādas aploksnes vai citādākus pamudinājumus neesmu nesusi.
Parasti arī atzvana, ja uzreiz nav pacelts tālrunis. Ja neatzvanīja, iespējams bija liela noslodze vai varbūt vispār daktere bija atvaļinājumā un pēc tā visiem nespēja atzvanīt.

N Navnavnav 14.12.2022

Katram sava pieredze ar šo dakteri,ir labas un ir sliktas,es esmu vienmēr trāpījusies uz dienām,kad viņai ir spilgtas garastāvokļa izmaiņas,kiras izgāž uz citiem

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes