Veselības centrs 4 - Slikts serviss

Tik pazemota un noniecināta es vēl nekad nebiju jutusies. Uzzināju, ka esmu stāvoklī, pierakstījos pie gaļinas žižimontovas Vc4. Takā ar draugu nolēmām nepaturēt, skaidri zināju, ko vēlos darīt. Mani nolamāja kā mazu meiteni (man ir 30) . Ja jau nodarbojos ar sexu, lai iemācos izsargāties. Ko tad es domāju, ka katru reizi varēs abortus taisīt? !
Es pat nepaspēju neko pateikt, jo man tika "aizbāzta" mute ar pārmetumiem. Apsēžoties uz krēsla attieksme noniecinoša. Kad jautāju cik man ir nedēļas, nemaz negribēja atbildēt, beigās jau protams izšpļāva. Minēju, ka ārstējos no depresijas šobrīd un nedomāju, ka šis man būtu īstais mirklis, lai laistu pasaulē bērniņu. Atbilde - tad jau vispār nav ko bērnus dzemdēt! Jā un prezervatīvi nav izsargāšanās veids, tik tāda tīņu ākstīšanās... Spirāle, lūk tā jau ir lieta. Varētu vēl turpināt, bet domāju pietiks. Padomājiet divreiz, vai vēlaties pie viņas iet uz vizīti, ja domājat taisīt abortu.

24.01.2021

F

N Nessie 25.01.2021

Izsaku līdzjūtību. Pretīgi, ka tādi cilvēki ir ārsti! Jūsu ķermenis un jūsu izvēle - ir tomēr 21.gs.nevis kkādi alu laiki.

I Ilze Burve 29.01.2021

Diemžēl tas, ko viņa nogalināja nebija vairs viņas ļermenis. Tas jau bija cita cilvēka ķermenis. Tas bija viņas berna ķermenis, kuru viņa noslepkavoja.
Un sabiedrīnas nsotaja pret slepkavām visos laikos ir bijusi vienāda - negatīva. Daktere ir labs cilvēks ar pareizu reakciju, bet izlaistā dāmīte ir reāli degradēta, ja bespēj to saprast, ka plāno nsolepkavot pati savu bērnu un grib par to saņemt labu attieksmi. Tiešām žēl - smagi garīgi slima sieviete. Un tādu mūsdienās ir ļoti daudz. Sabiedrības reāla degradācija.

V vitols 25.01.2021

Un tu pate kad biji savas mātes vēderā,būtu vēlējusies abortu!?

N Nessie 25.01.2021

Izbeidziet! Tā vienmēr ir un būs sievietes izvēle!

I Ilze Burve 29.01.2021

Jā! Tā vienmēr būs sievietes uzvēle - kļūt par slepkavu vai par dzīvības devēju - radītāju!

V Veselības centrs 4 27.01.2021

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju un saprotam, ka ārsta apmeklējums saistībā ar minēto gadījumu ir emocionāls pārdzīvojums. Līdz šim neesam saņēmuši sūdzību par minēto ārstu. Informācija ir nodota VC4 kvalitātes vadītājai izvērtēšanai, kā arī situācija tiks pārrunāta ar ārstu. Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

I Ilze Burve 29.01.2021

Uzņemumam nav jāatvainojās par pareizu dakteres uzvedību komkŗētā situācijā. Degradētiem un garīgi slimiem cilvekiem nav jaatvainojās par to, ko viņi savas degradācijas dēļ nav spējigi saprast!

I Ilze Burve 29.01.2021

Dakere rīkojās pareizi. Tā jadara visiem ārstiem un sabiedrībai. Patiesība ir jāsauc vārdā. Bērna slep-kava ir nojūgusies un cer, ka pret viņu labi izturēsies? Kādu attieksmi cer sagaidīt sava bērna slep-kava?

ē ērglis99 29.01.2021

Es uzskatu, ka ārsts darīja pareizi, jo viņai jāatur no bērnu slepkovašanas. Tad katra sieviete, kura dzemdes būs jātaisa aborti? Tad, kas šajā valstiņa dzīvos? :D Tev ir depresija, bet tu nodarbojies ar mīlas priekiem? Cilvēkiem, kuriem ir reāla depresija viņiem negribas neko darīt, jo ir bezspecīgi un organisma notiek dažādas reakcijas, kas noved pie dažādiem simptomiem (sirdsklauves un utt.),bet tev vienkārši ir garastāvokļa maiņa (visticamākais). Nogalināsi cilvēciņu, kuram pat neesi devusi iespēju dzīvot. Skumji, ka dzīvojam, tāda degradējoša sabiedrība.

F fretka 03.02.2021

Pieņemu,ka esi psihiatrs un esi noteicis man slēdzienu. Aborti NAV aizliegti un ja ārstam ir kaut kas pret to,tad nesniedz tādu pakalpojumu. Viss ir tik vienkārši. Un Tev kā vīrietim,kam nav ne mazākās nojautas kā ir būt sievietei,labāk nevajadzētu šo tēmu komentēt.

I Ilze Burve 03.02.2021

Tas, ka kaut kas nav aizliegts nenozīmē, ka tas ir kaut kas pozitīvs. Slepkavība ir un paliek slepkavība, pat, ja valsts to atļauj. Tagad drīz ieviesīs eitanāziju - tā arī var kļūt atļauta slepkavība- iespēja radiem atvrīvoties no smagi slima cilvēka. Un. pat, ja to atļaus, tas nekas labs nebūs.

Real dog 03.02.2021

Visi baigie abortu pretinieki? Un ko, piemēram, darīt grūsnajai mātītei, ja auglim atklātas novirzes? Laist pasaulē kropli, kurš nesīs nelaimi vecākiem, pats visu savu neilgo mūžu mocīsies, atstumts no sabiedrības, kur visi galvenokārt bolīs acis vai ies pa gabalu apkārt, tai skaitā tie, kas te bļaustās pret abortu.

I Ilze Burve 03.02.2021

Te nav runa par to. Ie situācijas, kad aborts ir risinājums, īpaši jau nu kroplību gadījumā, bet to nosaka ārsts. nevis viena mamazele izgudroja noslepkavot savu veselo bērnu - nu tā - šobrīd tā ērtāk baudīt dzīvi.