www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Slikts narkologs-psihiatrs

Veselības centrs 4 - Slikts narkologs-psihiatrs

Sūdzība par dakteri aivaru skaidu.
Mani pirms gada noķēra alkohola reibumā, kā rezultātā man nācās iet atkārtoti medicīnisko apskati.
Iegāju pie šī daktera skaidas kas ir narkologs un psihiatrs. Viņš man uzdeva jautājumu cik reizes es esmu braucis dzērumā uz ko atbildēju ka vienu jo dēļ tās reizes es arī tur esmu. Beigās caur datu bāzi tika uzzināts ka man ir bijušas vel divas reizes, bet jaunā bērnībā (tīņu vecumā) . Uz ko man sāka "braukt" virsū. Ko es te viņam melojot tad jau es arī esmu alkoholiķis utt utt. Es atbildēju ka es šeit pie jums esmu tikai dēļ vienas reizes un par tām muļķībā ko biju sadarijis bērnībā sen jau biju aizmirsis. Uz ko man atcirta ka man arī esot slikta atmiņa. Es teicu ka es to atceros, bet tikai tad kad man atgādinājāt. Un tagad mani viņš nosūtīja uz tvaika ielu pie dakteriem kur katram būs jāmaksā vel 20€ kopā 40€. Un jātaisa analīzes vai nēesmu alkoholiķis vel 15€. Vc4 samaksāju 58€ tātad viss kopā būs 113€. Super! Tikai tāpēc ka es aizmirsu par bernības kļūdām un skaidai to nepateicu. Kurš arī neļāva man neko normāli paskaidrot. Tikai saņēmu "uzbraucienus" (kas es esot par vīrieti, ka esmu totāls meluķis, viņam visi te nākot melot) . Es neiesaku iet pie skaidas. Es ieteiktu viņam pašam iet ārstus jo ar tādu cilvēku kā viņš, nav iespējams komunicēt kā ar cilvēku jo viņam liekas ka visi ir slikti un dzērāji. Pieminēšu vel to ka man noņēma tiesības kad es braucu nākamajā dienā uz paģirām un man bija 0.6 promiles (godīgi) pirmais pūtiens bija 0.78 un pēc 15 min 0.6. Tā kā man būtu palikušas tiesības ja būtu izbraicis 20min vēlāk. Paldies ka uzklausījāt manu sūdzību un ja jums ir problēma kā man tad iesaku iet ārstus uzreiz tvaika ielā (rīga) ne pie tāda kā skaida.

smejiesvesels 02.08.2018

Forš dakteris, malacisi! Es jums dzērājšoferiem vispār neatjaunotu tiesības! Ceru ka Jums Tvaika ielas dakteri nozīmēs hospitalizāciju!

A Andris Freibergs 02.08.2018

Forš dakteris? Ar kuru nav iespējams vispār parunāt :D tiešām labs. Ceru ka Tev arī tāds pagadīsies ;)

Dainis 02.08.2018

Nezinu kādu attieksmi jūs sagaidāt ja alkohols svarīgāks par tiesībām un citu cilvēku veselību tad viennozīmīgi esat alkoholiķis.

A Andris Freibergs 02.08.2018

Ne jau es piedzēros un sēdos pie stūres. Tas bija nākamās dienas vakarpusē. Es arī neatzīstu ka brauc reibumā.

Работяга 02.08.2018

Kad jus policjia apstadinaja nedomajat aizbrauk pie arsta un parsudzet policijas lemumu? Es domaju ka tie tiesibas ir nopietni jo kad es stradaju valsts uznemuma mums ari tur bija arsts un vins jautaja vai ir tiesibas, ja ir tas daudz nozima ( daudz arstu jautajumu var pabidinat) bet ja tas tiesibu nav tad viss butu ka parasti ar jautajumiem un ieskatisana datora pec grekiem..

A Andris Freibergs 02.08.2018

Rekur divi linki kur var skaidri un gaiši saprast kas tas par ārstu kam pašam bijušas problēmas ar narkotikām un arī 2008 gadā kad arī es braucu reibumā.

Dr DooM 02.08.2018

Beidz muldēt , šitais dakteris ir riktīg labais čoms , es ar pie viņa gāju komisiju . Viņš konkrēti - sauc lietas īstajos vārdos un neuķinās tā kā ar mīkstajiem . Neko sliktu par viņu nevaru teikt .
P.S 100 punkti tu viņam kko pretī pateici ,būtu paklusējis un viss būtu ok !

L Lāsma_ 03.08.2018

tas, ka brauc uz pohām, nav NEKĀDS attaisnojums. Da vajadzētu vēl nosēdēt tajā tvaika ielā kādu gadu - mācībai!
Varēji nopirkt alkometru - nebūtu jāapdraud līdzcilvēki un jāsūdzās par dārgiem dakteriem.

A Andris Freibergs 03.08.2018

Palasi par ko vispār ir sūdzība.

donna b 03.08.2018

Pofig kads tur dakteris, bet pasam nav kauna pa visu internetu tauret par savu atkaribu un vel spiest ka ir kaut kadas tiesibas? Sedi majaas un dzer cik gribi un ko gribi, bet uz cela esi killers un tadiem vajag tiesibas nemt nost uz visu dzivi. Un ak sausmas, vins bija iereibis pusaudzis...tagad viss, pazelojiet mani.

M MuraMura 11.10.2018

Godīgi-saprotu tevi. Man nācās 2vas reizes iet pie viņa lai tikai dabūtu baltās tiesības (un pat otrajā reizē nebija garantija), jo viņu neapmierināja tas, ka macos vakarskolā, un arī pārmeta par jaunības “grēkiem” kas bija pirms 5 gadiem (kad man bija 14). Jo redzieties.
tādu kā mani nevar laist pie stūres, tikai tādēļ, ka man tajā vecumā vajadzēja iet vienu reizi pie psihiatra.
Un sāksim jau ar to ka 2traja reizē viņš visu savu pirmās reizes teikto pilnīgi sagrozīja. Tas jau ir saīsinātais stāsts, bet man tik ļoti ticejas, ka pie viņa ir tik nereāli iegūt baltās tiesības.
Tik “profesionāls” ārsts.

R Rustams705 12.06.2019

Pilnais ujobaks

P Peteris Putnins 23.08.2019

D Dots pret dotu 15.10.2019

Mīļie cilveki ta visa ir visspatiesaka taisnība par šo cilvek šobrīd cinos lai iegūtu taisnību gadu atpakaļ uzlika man liegumu jo biju narkaloģijas uzskaite izgaju kontroli gada katru menesi staigaju pie arsta kad arsts pateica ka varot man izrakstīt iziņu ! Devos turp kur atkal rupji izraidija !
Ja jums dzīve ir gadijušies misēkļi nejiet lūdzu tur škiet ka viņš tagad atriebjas uz visiem par savas iepriekšējām savam dzīves kļudām!

J Jonis22222 24.07.2023

Dakteri Skaidu uzvilika VDD un viņš ir VDD stukačs. Ne velti strādā 100m no VDD galvenās ēkas. Visas apskatas gāju bez neviena paša jautājuma, uzlika zīmogu un viss. Bet kad tiesājos ar VDD tā uzreiz sākās provokācijas, apmelojumi un kliegšana. Beigās izrādās pats ir narko dīleris!