Veselības centrs 4 - Rupja attieksme

Izskatās, ka uzņēmums dzes ara sev netīkamas sūdzības. Nav jau grūti uzrakstīt vēlreiz)
nekad neapmeklējiet veselibas centra 4 covid analīžu nodošanas punktus, ar bērniem! Loti rupja attieksme pret bērnu no apkalpotajās ligas krūzes! Šim cilvēkam būtu jāstrādā biroja nevis ar cilvēkiem. Neiesaku!

07.02.2022

07.02.2022

V Veselības centrs 4 07.02.2022

Labdien,

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sniegt Jums atbildi, lūdzu sagatavot iesniegumu un nosūtīt to uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv vai pa pastu: Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024.

Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

D Dontkillmyvibe 07.02.2022

Pret audzinātiem bērniem, kas ir sagatavoti procedūrai, nav rupja attieksme. Gan jau atkal kārtējā jažmatj, kas uzskata, ka bērna audzināšana ir citu cilvēku pienākums. “No apkalpotājas” jau izsaka visu par mātes attieksmi pret dzīvi un līdzcilvēkiem.

G Gulbenietis 07.02.2022

Es vairāk sliecos tev piekrist. 5% tomēr var būt, ka cilvēkam nepatīk bērni. Ir daudz tādi dakteri. Pieaugušam vīrietim nekad neko sliktu neteikts, bet mazu bērnu lamā, pat bez djelas.

Crystal Mayden 07.02.2022

Es atvainojos ,bet kas ir apkalpotāja analīžu nodošanas punktā?