Veselības centrs 4 - Rupja apkalpošana

2. Decembrī devos nodot Covid testu Barona ielā. Ierados noteiktajā laikā, gaidu pie durvīm, pieklauvēju, neviena nav. Pieklauvēju vēlreiz un durvis atver dusmīga jauniete (Karīna) , un uz jautājumu, vai drīkst nākt iekšā saņemu dusmīgu “jāāā”. Dokuments tiek teju izrauts no rokām, ne labdien un ne uzredzēšanos. Iesaku tomēr iemācīties elementāru pieklājību un tikai tad iet strādāt ar cilvēkiem.

03.12.2021

M mavor 03.12.2021

Veselibas centram 4 iir dermaclinc kas atrodas Skanstes iela, tur ari nav jaukas administratores, es pat teiktu nepieklajigas. arstes neprofesionalas, atlaujas uzdot jautajumus par personigo dzivi un vispar muldet ne pa temu. nav man labas atminas par to iestadi

V Veselības centrs 4 06.12.2021

Labdien,
SIA "Veselības centrs 4" ir atvērts uzklausīt savu klientu pamatotas sūdzības, kura vienmēr izskatam, izvērtējam, iesaistot atbildīgos darbiniekus un pilnveidojam savus pakalpojumus un klientu apkalpošanas kvalitāti.
Ar cieņu,
SIA "Veselības centrs 4"

V Veselības centrs 4 06.12.2021

Labdien,

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Esam identificējuši minēto darbinieci, pieprasījuši paskaidrojumu un veikuši pārrunas, atgādinot par klientu apkalpošanas standartu.

Ar cieņu,

SIA "Veselības centrs 4"