LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Personas datu nodošana citām personām

Veselības centrs 4 - Personas datu nodošana citām personām

Ja griežaties šajā iestādē pie ārsta, varat rēķināties, ka darba devējam var tikt nodoti jūsu sensitīvie personas dati (dati par jūsu veselību) . Veselības centram 4 tas liekas pilnīgi normāli, jo jau uz vairākām vēstulēm neatbild un neliekas ne zinis.
Radiniecei, kura šo iestādi apmeklē regulāri, zvana vitamīnu izplatītāji un ''bezmaksas'' diagnostikas piedāvātāji. Tā vairs nešķiet tikai sakritība.

20.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (4)

V Veselības centrs 4 27.06.2019

Labdien,

SIA "Veselības centrs 4" ir noteikta un uzraudzīta gan Personas datu apstrādes kārtība atbilstoši viiem noteiktajiem normatīvajiem regulējumiem, gan iesniegumu un pacientu ziņojumu reģistrēšanas un izskatīšanas kārtība. Minēto kārtību ievērošana regulāri tiek uzraudzīta, veicot iekšējos auditus kvalitātes sistēmasd ietvaros. Personas datu nodošana trešajām personām netiek veikta bez pašas personas rakstveida piekrišanas. Aicinām Jūs sagatavot rakstisku iesniegumu par Jūsu aprakstīto situāciju, minot arī visus lietas apstākļus, lai varam precizēt informāciju un sniegt Jums oficiālu atbildi. Iesniegumu aicinām nosūtīt pa pastu : Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024 vai uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv, norādot arī Jūsu telefona numuru un adresi, lai varam ar Jums sazināties. “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviens ieteikums dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

L Livva 27.06.2019

Labdien!
Vēstules jums e-pastā ir nosūtītas, ja nemaldos, 07.06. un 19.06. Tur ir jautājums un situācijas apraksts, ja ir neskaidrības, labprāt atbildēšu e-pastā. Nekādas atbildes uz tām līdz šim nav sniegtas.
Pēc to pilnīgas ignorēšanas ir redzama Jūsu ''uz sadarbību vērsta komunikācija". Acīmredzot, Jums nav nekādas intereses par to ko ārsti dara ar personas datiem un kāds ir viņu zināšanu līmenis šajā jomā.

V Veselības centrs 4 01.07.2019

Labdien,

Uz kuru e-pastu Jūs sūtījāt savus ziņojumus? Lūdzu atsūtiet savu konkatinformāciju uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv, lai varam identificēt Jūs un pārbaudīt e-pastu saņemšanu un precizēt lietas apstākļus un sazināties ar Jums.

L Livva 26.07.2019

Nosūtīju Jums privātu ziņojumu šeit, jo [slēpt]@vc4.lv kā jau parasts, neatbild.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes