LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Personas datu nodošana citām personām

Veselības centrs 4 - Personas datu nodošana citām personām

Ja griežaties šajā iestādē pie ārsta, varat rēķināties, ka darba devējam var tikt nodoti jūsu sensitīvie personas dati (dati par jūsu veselību) . Veselības centram 4 tas liekas pilnīgi normāli, jo jau uz vairākām vēstulēm neatbild un neliekas ne zinis.
Radiniecei, kura šo iestādi apmeklē regulāri, zvana vitamīnu izplatītāji un ''bezmaksas'' diagnostikas piedāvātāji. Tā vairs nešķiet tikai sakritība.

20.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Li

Komentāri (6)

Tu Turkey901 20.06.2019

Un ko damāt tiem cilvēkiem, kuriem zvana ''bezmaksas'' diagnostikas piedāvātāji, un kuri nav šīs medicīnas iestādes apmeklētāji?
Sakritība, vai tomēr - sazvērestība?!

Li Livva 20.06.2019

Visu laiku neienāca prātā ''bezmaksas'' diagnostikas saistīt ar VC4, bet tagad saprotu, ka tur dati var tikt dalīti pa labi un kreisi bez jebkādas kontroles, tad kāpēc tos nepārdot drusku nenopelnīt?

Ve Veselības centrs 4 27.06.2019

Labdien,

SIA "Veselības centrs 4" ir noteikta un uzraudzīta gan Personas datu apstrādes kārtība atbilstoši viiem noteiktajiem normatīvajiem regulējumiem, gan iesniegumu un pacientu ziņojumu reģistrēšanas un izskatīšanas kārtība. Minēto kārtību ievērošana regulāri tiek uzraudzīta, veicot iekšējos auditus kvalitātes sistēmasd ietvaros. Personas datu nodošana trešajām personām netiek veikta bez pašas personas rakstveida piekrišanas. Aicinām Jūs sagatavot rakstisku iesniegumu par Jūsu aprakstīto situāciju, minot arī visus lietas apstākļus, lai varam precizēt informāciju un sniegt Jums oficiālu atbildi. Iesniegumu aicinām nosūtīt pa pastu : Brīvības gatve 410, Rīga, LV-1024 vai uz e-pastu: [email protected], norādot arī Jūsu telefona numuru un adresi, lai varam ar Jums sazināties. “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviens ieteikums dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Li Livva 27.06.2019

Labdien!
Vēstules jums e-pastā ir nosūtītas, ja nemaldos, 07.06. un 19.06. Tur ir jautājums un situācijas apraksts, ja ir neskaidrības, labprāt atbildēšu e-pastā. Nekādas atbildes uz tām līdz šim nav sniegtas.
Pēc to pilnīgas ignorēšanas ir redzama Jūsu ''uz sadarbību vērsta komunikācija". Acīmredzot, Jums nav nekādas intereses par to ko ārsti dara ar personas datiem un kāds ir viņu zināšanu līmenis šajā jomā.

Ve Veselības centrs 4 01.07.2019

Labdien,

Uz kuru e-pastu Jūs sūtījāt savus ziņojumus? Lūdzu atsūtiet savu konkatinformāciju uz e-pastu: [email protected], lai varam identificēt Jūs un pārbaudīt e-pastu saņemšanu un precizēt lietas apstākļus un sazināties ar Jums.

Li Livva 26.07.2019

Nosūtīju Jums privātu ziņojumu šeit, jo [email protected] kā jau parasts, neatbild.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes