www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 обслуживание

Veselības centrs 4 - обслуживание

Я думаю , что надо писать в криминал ,но ладно напишу здесь! Когда закончиться это безобразие в Veselibas centrs 4? Это вы для кого его создали для миллионеров ? К врачам попасть невозможно или за огромные деньги, женщине сходить на профилактический осмотр к гинекологу 50 лат или надо ждать 3-4 месяца ( за это время можно умереть от рака). Это что госпожа Аболтыня для себя и своих сотрудниц устроила!!!! За время нахождения в Сайме ни одной полезной вещи не сделала!!! Дальше больше: записалась к эндокринологу 5 января(за 3 лата) на 15 мая- это что? Такой важный и серьезный врач а попасть невозможно!!! Хорошо пошла за деньги заплатила 22 лата, доктор Страутыня находилась в кабинете 5 мин получила два направления на анализы каждый по 15 лат !!! К кордиологу нало ждать 3 месяца!!! Семейные врачи ходять как короли к ним вообще за простым рецептом не попасть!! Чтовы здесь развели!!! Столько людей безработных не могут пользоваться медицинскими услугами!!! Зато " у нас самай динамичный рост экономики в Евросоюзе"- цитирую Домбровскиса ( из новогодней речи)!!! И вы хотите чтобы люди были довольны!!! Просто абсурд какой-то!!! Впрочем жаловаться некому!!! Кругом только коррупция да рука руку моет . А врачи из этого " центра здоровья " в таких шубаз ходят ,что мало не покажеться!!! Доктор Кучика например!!!
Будте "здоровы " господа!!!

A Alex 01.03.2012

Veselibas centrs 4, eto vorovstvo, tam specialistov i net!!! idite v ARS tam podeshevle, no specialisti to hotj poka esho estj!!!

L lilly 02.03.2012

Aizgāju no VC4, jo arī apnika pie ģinekologa gaidīt pierakstu 2 mēnešus un maksās 40 ls. Aizgāju uz Pulss5, Valsts poliknīniku. Ļoti labi ģinekologi, vizīte maksā 3 ls, analīzes 5 ls, parasti jagaida ap nedēļu. Par VC4 aizmirsu ka par šausmigo sapni, fuj.

K kotenka 05.03.2012

koshmar!!! net slov!

Z ziemasbeigas 09.03.2012

Jā, staigājat vien pie kaktu ārstiem, ietaupiet naudu..un kur nu vēl Ars, kur ārsti kabinetos zāles pārdod un čekus nedod..cenas tur zemākas? Ha, smiekli nāk. Un vispār pilnigs murgs te saraktīts. Vizīte pie ginekologa 50ls? Kurā vietā? Es pie savas ārstes maksāju 16ls un tieku nākošā dienā! Ir jau man pieredze ejot pie ārstiem Gaiļezerā..gāju pie ķirurga, kurš izgrieza sviedru dziedzeri, tagad esmu tāāaadās problēmās iedzīvojusies..toreiz arī nožēloju naudu (18ls maksāja steidzīgā vizīte pie ķirurga) un aizgāju pa 3ls Gaiļezerā..rezultātā man medmāsiņa pēc ķirurģiskajām manipulācijām jauki pajautāja:"vai es negribot samaksāt tepat kabinetā? Vai man jāiet tālu līdz reģistratūrai"..muļķe arī samaksāju turpat..rezultātā mana vizīte tāpat izmaksāja 13ls..iedeva man zāles un plāksterus+antibiotikas lika dzert 5 dienas..visu darīju, nekādu rezultātu, tikai sliktāk un sliktāk. Tagad aizgāju uz Veseslības centru-izrādās man zāles iedotas pret čūlām, antibiotikas-neīstās (droši vien deva to, kas bija atvilktnē uz vietas)..čeka man, protams, nav..pieradiit neko nevaru. Bet atceraties-skopais maksā divreiz..un vēl ar ko maksā???Ar savu veselību..

L laimdota 09.03.2012

Pirmkārt, pacienti jauc maksas pakalpojumus ar valsta apmaksātajiem medicīnas pakalpojumiem, kuros pacients piedalās ar līdzmaksājumu. Otrkārt, šāda nepatīkama situācija pastāv visās ambulatorās iestādēs un neviena privātā medicīnas iestāde nav pati noteikusi šādu pieteikšanās sistēmu. Finansējums, ko valsts piešķir ambulatorai aprūpei ir stingri limitēts no valsts puses. Līdz ar to piekļuvi speciālistiem un attiecīgiem izmeklējumiem pati iestāde nevar ietekmēt.

L lilly 09.03.2012

ziemasbeigas - varu pateikt kur, VC4 man vizīte pie ginekologa izmaksāja katru reizi kopā ar analizēm 41.50 ls. U kas beigās? 3.5 gadus mani ārstēja na slimības kuras izrādas man nav un nekad nebija. Ārstēja ar hormoniem, no kuriem sākušas briesmīgas problēmas ar kāju vēnam. Tātad varu piebilst par "skopais maksā divrēiz", es biju gatava maksāt par savu veselību kaut 100 ls par vizīti, bet lai tikt skaidribā kas ar mani notiek, bet no manim 3.5 gadus ņema naudu un tikai melojuši, savādak to nevaru nosaukt. Tagad...nu atvainojiet, bet skaidri zinu ka kvalitāte ir neatkarīga no samaksātas summas, un nemūžam vairs neiešu uz prīvatklīniku.

S sutormina 17.02.2013

Обратилась к невропатологу с болями в руках, так аназ крови выписали на 120 лат, сказали сделать рентген за 15 лат (он был вообще не нужен), дальше проверили нервы за 40 лат (т.к. пальцы не немели, то и этот анализ был лишним), УЗИ за 30 лат, в результате я заплатила 36 лат за консультацию у неврапотолога, который сообщил, что нервы не повреждены и это хорошо, и 36 лат за консультацию у ревматолога, который направил на дополнительные анализы крови. Анализ не подтвердили артрит, но врачь выписала Сулфасалазин. С обследованиями и анализами я поехала в Страдыню, доктор Лавреньтьев ооочень удивился большинству анализов (на клеща тоже проверили, хотя клещ и не кусал меня), и сказал, что главного анализа нет - компьютерной диагностики крестового отдела позвоночника. Анализ лучше сделать в отделении за 10 лат! По результату будет назначено лечение.

L lapinaliga 18.02.2013

Un punkts uz i, ka VC4 pat par tualetes apmeklēšanu ir jāmaksā!Vai tiešām, samaksājot tik milzīgas naudas, cilvēks nav pelnījis šo pakalpojumu saņemt par brīvu?