www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neprofesionāla komunikācija

Veselības centrs 4 - Neprofesionāla komunikācija

Īsumā - Vita Priedīte ļoti neieinteresēta daktere, sliktas kombinācijas prasmes, nepieklājīga, radās iespaida, ka pacienti gāja ātri cauri kā konvejerā.
Neesmu cilvēks kurš par katru sīkumu skrien pie ārstiem, taču šoreiz man speciālists ieteica vērsties pie dermatloga. Pazvanīju un pieteicos pie pirmā kurš bija brīvs, šajā gadījuma vakmierā, vita priedīte. Mana vaina, ka par ārstu neievācu informāciju jau pirms vizītes. Izstāstu dakterei kas par problēmu, seko jautājums, ko esmu līdz šim darīJusi, izstāstu (3x smērēju smēri) un viņa tā smīnājot Saka, kāpēc neturpināju smērēt smēri ko jau lietoju, uz ko atbildēju, ka vēlējos daktera rekomendāciju nevis ko darīt uz savu galvu. Jau šeit es sajutos, ka patiešām varēju sevi dakterēt mājās pati.
Kopumā dakterei no manis bija lielāka jēga nekā man no viņas, jo viņa teica lai turpinu smērēt to pašu ko jau smērēju un no manis viņa uzzināja par mājaslapu kur var parbaudīt medikamentu drošīnu grūtniecei/zīdošai māmmiņa (ko viņa manā acu priekšā arī nofotogrāfēja, minot ka reiz jau viena paciente šo mājalapu pieminēJusi!)
pēc zāļu pārbaudīšanas šajā mājalapā, daktere izskaidroja ko un kā lietot. Tik pēc tam pasmīnējot, ka zāles ir drošas, kā jau minēts jūsu izsmalcinātajā mājaslapā. Dakteres tonis bija pacientu nievājošs, bet protams, katrs jau to var uztvet induvidāli, cits neko tādu nejustu.
Es knapi atveru durvis lai dotos prom, un vēl neizgāJusi no kabineta skaļā balsī sauc jau nākošo pacientu (tas laikam, lai nepaspēju aizvērt durvis un viņai būtu jāpieceļas, jāuzaicina pacients kabinetā) .
Izejot no kabineta, bija žēl iztērētās naudas vizītei un laika, lai nokļūtu līdz dakterei.
Kopumā, ja meklējat atsaucīgu, ieinteresētu dakteri, šo dermatalogu neiesaku. :)

25.02.2023

Good Intentions 25.02.2023

Atklāti sakot pa maksu vai pa valsts, tad gandrīz visur ir sastopama neientresēta attieksme.

D Dalī 26.02.2023

Cilvēki ! Vai jums ir pamatskolas izglītība? Tik daudz kļūdu,ka var tikai iedomāties,kā šis pacients
ārstam skaidroja savu kaiti.Vājprāts...

Velvetpopstar 26.02.2023

Gramatikas policija esi? Nē jau visiem gramatika ir stiprā puse, vismaz teksts ir uzrakstīts saprotamā Latviešu valodā. Xd

V Veselības centrs 4 27.02.2023

Labdien, SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam savu klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pilnveidošanai. Lai varētu izvērtēt konkrēto gadījumu un sniegt Jums atbildi, aicinām Jūs uzrakstīt iesniegumu un nosūtīt to: [slēpt]@vc4.lv. Ar ciēnu, SIA "Veselības centrs 4"

V Veselības centrs 4 27.02.2023

Labdien,
SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam savu klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pilnveidošanā. Vēlamies informēt, ka SIA "Veselības centrs 4" nesniedz dermatologa pakalpojumus Valmierā. Dr.Vita Priedīte Valmierā sniedz pakalpojumus Valmieras veselības centrā. Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"