LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neprofesionāla ārste

Veselības centrs 4 - Neprofesionāla ārste

Cien. Māmiņas! Esmu uzaudzinājusi vairākus bērnus un tā sanāca, ka paliku atkal stāvoklī. Bērniņu ar vīru nolēmām nepaturēt. Ārste man ieteica vērsties veselības centrā 4 grūtniecības pārtraukšanai. Samaksāju teju 200 eiro un man noteica dr. Valdu zaļkalni, kura veiks šo procedūru. Pēc procedūras ārste ienāca un paziņoja, ka viss izdarīts. Viņa gan apgalvoja, ka man esot tik sarežģīts gadījums un visticamāk (viņa deva skaidru mājienu) , ka man būs jānāk 2-3 reizes uz atkārtotu tīrīšanu, kas man likās diezgan dīvaini (katra maksā 192 eiro) . Taču pēc operācijas nesekoja ne asiņošana, bet turpinājās toksikoze. Uztaisīju testu - kādā stāvoklī biju, tādā paliku. Ātri pieteicos uz usg, kā rezultātā sonogrāfe secināja, ka tāda "pakasīšana vien bija", bet lielākā daļa augļa palikusi. Piedodiet, lai cik es esmu saprotoša un pieļauju atkārtotas tīrīšanas, šoreiz tā izskatījās pēc naudas izspiešanas, shēmošanas. Lūdzu, mīļās sievietes, savas veselības labā, varbūt vēršaties šādās situācijās valsts slimnīcās. Mēs riskējam nevis ar naudu, bet ar veselību. Diemžēl ārstu vidū ir daudz negodīgu cilvēku. Es ieteiktu vc4 administrācijai veikt pārbaudi, cik ir atkārtoti tīrīšanas gadījumi dr. Zaļkalnei, un tad jau varēs spriest par shēmošanu un profesionalitāti. Mīļās dāmas, esiet uzmanīgas! Lai visām laba veselība!

S

Komentāri (9)

A tavs vīrs nemaz nezin ka prezervativi eksiste? Varbut svinopasi no hutora vispar nezin ka vel ir aptieka?..

B BK 26.07.2019

Būtu kaunējusies, kaut ko tādu te rakstīt. Tu esi pēdējā maita un ku.e...

Pacco_al 28.07.2019

Mēs te nevērtējam grūtniecības patraukšanas iemeslus. Novēlu tavai meitai nonākt pie tādas ginekoloģes un karu reizi no tevis 192.- EUR, nez vai būtu mierā maksāt 4 reizes šādu summu.
Kaut gan kas zina, cilvēka stulbums jau ir neizmērojams.

N Noboby 03.08.2019

Par ko viņai kaunēties? Par to ka viņai un vīram ir brīva izvēle tajā ziņā? Ja Tu esi pret abortu tad sāc parakstu vākšanu lai mainītu to likumu, bet tam es Tev varu novēlēt veiksmi, jo Tev to vajadzēs par cik Tev grūtības ar domāšanu

Pacco_al 28.07.2019

Ginekologi nav laikam vienīgie, kas liek nākt vairākas reizes, jo it kā ar vienu reizi nevarētu izrakstīt visus norīkojumus. Man jau liekas ka līdz ko es atnāku pie ārsta tā puslīdz necik ārsta ir skaidrs kāda ir diagnoze, protams ja ārsts nav pēdējais idiots, taču meklēšana sākas ne no tās vietas, sākumā izmeklējumi, kas uz lietu neattiecas, nākamā vizīte, o jā tur viss kārtībā, meklējam tālāk, nākamais izmeklējums utt, tikai katra vizīte pie šī "speciālista" maksā kā nu pie kura no 30- 50 EUR.
Gribu teikt, ka daudzi speciālisti tā dara. Viņi taču labāk zina un uzskata pacientus par idiotiem.
Piedod, dakteri, es neesmu gatavs maksāta vai nu par jūsu izrādi, vai par jūsu stulbumu.
P.S bija gadījums, kad atnācu pie speciālista jau ar visiem izmeklējumiem, jo tos jau bija nozīmējusi ģimenes ārste. Tas neder. Speciālists liek vēlreiz nodot tās pašas analīzes, var padomāt, ka priekš viņa Gulbja laboratorija labāk veiks šīs analīzes. Iebildumus vispār neņem vēra, laikam laboratorijas viņiem komisijas maksā par to. Vienkārši pretīgi.

V Veselības centrs 4 28.07.2019

Labdien! Lai izvērtētu konkrēto gadījumu, informācija nodota Medicīnas direktorei, kas radušos problēmsituāciju pārrunās ar iesaistīto speciālistu. Gadījumā, ja vēlaties saņemt iestādes oficiālu atbildi, aicinām sagatavot rakstisku iesniegumu, lai varam Jūs identificēt, jo saskaņā ar Personu datu aizsardzības likumu, informācija, kas saistīta ar personas veselību uzskatāma par sensitīviem datiem.

L Livva 29.07.2019

Nekādas sūdzības VC4 neizskata, laikam neredz jēgu tērēt laiku pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Nezinu, kas slēpjas zem lietotāja Veselības centrs 4 , bet šeit sniegtās atbildes ir pilnīgi meli un neatbilst darbībām, kas tiek, pareizāk sakot - netiek, veiktas no iestādes oficiālā e-pasta [slēpt]@vc4.lv. Uz to nosūtītās sūdzības, kā jau iepriekš rakstīju, tiek ignorētas.

~ ~Lelde~ 03.08.2019

Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt redordlielus Džekpotus kādā no izlozēm – šoreiz prātam neaptveramus vairāk kā 201 miljons eiro nākošajā, šīvakara SuperEnalotto izlozē, kas ir šīs izlozes visu laiku absolūtais rekords – ļoti ilgi nekrīt, kuru katru izlozi tam ir jānotiek! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies izlozei caur šo saiti https://goo.gl/d1V5JN Padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi. Iespējams, šis Džekpots gaida tieši tevi.
Starp citu – tagad pieejamas arī loterijas, kur nelieli laimesti, bet ļoti augsta iespēja uzminēt un izloze notiek katru dienu! Ieskaties un izmēģini Meksikas Chispazo: https://bit.ly/2Vj34gc un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Wt9ANY

L Laasmu 08.08.2019

Man ar Dr. Zaļķalni bijusi tieši pretēja pieredze. Tiesa - ne tik nopietnā jautājuma, bet biju gatava uz visādiem papildu variantiem. Gāju pēc draudzenes ieteikuma. Gan attieksme, gan visa pieņemšana - pat labāka nekā cerēts. Uzklausīja, izskaidroja. Lieki arī nekur nedzenāja un naudu neprasīja (manuprāt).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes