www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neizplānota darba gaita Labaratorijā

Veselības centrs 4 - Neizplānota darba gaita Labaratorijā

Ierados laboratorijā, lai nodotu sava bērna urīna analīzes. Laboratorija veras vaļā no 8: 00, es ierados 8: 05. Paņēmu numuriņu un sapratu, ka būs jāpavada ilgs laiks. Pirms manis bija vēl 11 cilvēki, starpā ierodas divas grūtnieces, kurām, pēc viņu tektā, tiko diagnosticēja grūtniecību, līdz ar to pievienojas rindā vēl plus divi cilvēki. Tad reğistratūrā iedegas kārtējais numuriņš, pēc kura jāpienāk mammai ar bērnu, vai grūtniece, bet ierodas pensionāre. Visu cieņu pensionāriem, bet nu ne kādi neiederas noteiktā numuriņa kategorijā. Kur šim cilvēkam jāsteidzas? Bet tomēr tiek pieņemta un, līdz ar to plus vēl viens cilvēks. Tad iedegas 114 kārtas numuriņš, bet, kā izrādījās vēlāk, tika pieņemts 135 kārtas numurs, līdz ar to plus vēl viens cilvēks...
Iepriekšējā dienā, pēcpusdienā biju ar bērnu, lai nodotu asins analīzes. Reğistratūrā strādāja divas reģistratores un visi trīs kabineti, kur tiek pieņemtas analīzes. No rīta strādāja tikai viena reģistratore un viens kabinets. Kāds vīrietis jautāja vai tā ir katru rītu, kur atbildē saņēma "jā". Tad uzbriest jautājums, kāpēc no rīta, kad ir tik liela plūsma un daudzi cer laicīgi nodod analīzes, lai paspētu uz darbu strādā tikai viena reģistratore un viens kabinets?
Rindā nostāvēju vienu stundu un desmit minūtes.

15.01.2019

V Veselības centrs 4 15.01.2019

Labdien! Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju. Lai izvērtētu konkrēto gadījumu, informācija nodota “Veselības centrs 4” Medicīnas direktorei un kvalitātes vadītājai, kas radušos problēmsituāciju pārrunās ar atbildīgo personu un iesaistītajiem darbiniekiem. “Veselības centrs 4” ir svarīgi nodrošināt atbilstošus ārstniecības pakalpojumus un uz sadarbību vērstu komunikāciju starp pacientiem un darbiniekiem, tādēļ ikviens ieteikums dod mums iespēju pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti.