Veselības centrs 4 - Naudas krāpšana

Ārsts sāka izteikt secinājumus pat nedzirdot visu stāstu līdz galam, slikti dzirdēja kopumā un neuztvēra informāciju, kuru stāstīju. Manas problēmas risināšanas veidi bija viegli atrodami internetā un vispārzināmi, kā arī lūdza atkārtoti nodot analīzes, kuras jau bija nodotas divreiz un nebija izmaiņu, lai pēc tam atgrieztos u, atkārtotu konsultāciju pie šī ārsta un atkal samaksāt lielu naudu. Kā arī problēmas risinājumu ieteica pretsāpju tablešu lietošanu, bet uz jautājumu kāds ir problēmas cēlonis bija filozofēšanā.

B Bez_vārds 08.08.2022

Un kur pie vainas VC4? Vajadzēja sūdzību adresēt konkrētajam ārstam nevis VC4.

R RunčaĶepa 08.08.2022

Gaidām sūdzību pret Rīgas pilsētu, jo te, piemēram, ne visi cilvēki ir godīgi un jauki.

Good Intentions 08.08.2022

Par savu diagnozes uzstādīšanu caur internetu gan varējāt labāk neminēt.

V Veselības centrs 4 23.08.2022

Labdien,
No Jūsu publicētās informācijas nav iespējams identificēt speciālistu pie kura vērsāties un attiecīgi izvērtēt sniegto pakalpojumu kvalitāti. .Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un ārsta profesionalitāti, aicinam sagatvot iesniegumu un nosūtīt to uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv.
SIA "Veselības centrs 4" vienmēr izvērtē visus savu klientu iesniegumus un piedāvā saviem klientiem vispiemērotāko risinājumu, kā arī izmanto sniegto informāciju savu pakalpojumu pilnveidošanai.
Ar cieņu,
SIA "Veselības centrs 4"