Veselības centrs 4 - Krāpšanās

10.03.2017 aizejot pie ārsta konstatēju, ka esmu pārmaksājis par pakalpojumu 43,75 EUR. Pēc ārsta apmeklējuma devos uz radioloģijas kasi, lai atgriež pārmaksāto summu. Tā kā maksājumu veicu ar karti, naudas atgriešana tika veikta caur bankas termināli. Tika iedots čeks, kurš apliecina darījumu par naudas atgriešanu, no kases darbiniekiem saņēmu piebildi, ka līdz naudas atgriešanai jāgaida dažas dienas.
20.03.2017 sazinājos ar Veselības centru 4, ka neesmu saņēmis atgriezto naudas summu. Uz ko man atbildēja, ka veselības centrs 4 pusē ar nav šāda pieprasījuma.
Līdz ar to man naudu neviens neatgriež, tik liek gaidīt nezināmu laiku.
Jūtos apkrāpts un vairs nekad neapmeklēšu šo iestādi un iesaku to nedarīt arī cietiem, jo attieksme no darbinieku puses ir izsmejoša.

F