www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Slikta pacientu aprūpe

Veselības centrs 4 Juglas klīnika - Slikta pacientu aprūpe

Klīnika piedāvā procedūru, kuras laikā ķirurģiski noņem dzimumzīmi jeb ādas veidojumu, man procedūru veica Dr. Kolontaja, kura atšķirībā no savas māsiņas darbu veica korekti, sterili un akurāti. (māsiņa uzvelkot cimdus ne tikai veica medicīnisko aprūpi, bet arī lietoja mobilo, aiztika dažādus nesterilus priekšmetus) pēc procedūras uzliktas 4 šuves, kuras kā saka ārste, ir jāizņem pēc nedēļas (pirmdienā) , jebkurā laikā.
Es kā strādājošs cilvēks, turklāt ar darba vietu Rīgas otrā galā, ierodos Vc4 Jugla Plkst. 18.25, Vc4 darba laiks ir līdz Plkst. 19.00, kur man paziņo, ka neviens šajā laikā vairs nestrādā! Esot jānāk līdz pieciem, tad esot pieņemšanas laiks! Uz argumentiem par darba laiku līdz 19.00 un to, ka šis ir vienīgais laiks, kad varu ierasties uz šuvju izņemšanu, man tiek atbildēts, ka nav variantu, neviens šuves man ārā neņems! Uz manu jautājumu, ko tad man darīt un vai šuves ņemt ārā pašai, tiek atbildēts, ka "nu nezinu, ko jums darīt. Domājiet kā risināt"
vai tiešām ir korekti neveikt medicīnisko aprūpi pacientam norādītajā darba laikā? Ja tā netiek veikta norādītajā darba laikā, tad netiek veikta medicīniskā aprūpe!

Z

davfreim 02.12.2019

Nu atnāc vēl 5 min pirms darba laika baigām, nekas nenotiks 1 dienu vēlāk izņemot šuves. Šuves var izņem arī pie ģimenes ārsta.

Stipri šaubos, ka māsiņa strādāja ar sterilajiem cimdiem, visticamākais parastie cimdi, kas nav sterili.

Z ZANAZANA 02.12.2019

Tā, nevajag jaukt 5min pirms darba laika ar 40min pirms darba laika beigām, turklāt ar to, ka informācija bija, ka procedūru var veikt jebkurā laikā! Jebkurā laikā ir arī 10min pirms darba laika, ne tā? :)

Z ZANAZANA 02.12.2019

Pat ja tie ir parastie cimdi, vai ir korekti tos uzvilkt, veikt aprūpi, pačatot telefonā, pavārstīt žalūzījas vaļā-ciet un tad ķerties pie šuvju likšanas? Tas ir pietiekami higēniski un sterili? :)

A arnitaa 02.12.2019

Cimdi jau patiesībā vairāk, lai pasargātu med.personālu no iespējamām infekcijām. Neko sev advancēta māsiņa Jums gadījusies, kas liek šuves, kaut to parasti dara ārsts sterils procedūras ietvaros ar steriliem cimdiem.

V Veselības centrs 4 03.12.2019

Labdien! Lai izvērtētu konkrēto gadījumu, informācija nodota atbildīgās filiāles vadītājam un “Veselības centrs 4” Kvalitātes vadītājai, kas radušos problēmsituāciju pārrunās ar iesaistītajiem darbiniekiem. Vēlamies Jūs informēt, ka Juglas klīnikas darba laiks ir līdz 19 00, bet speciālistu pieņemšanas darba laiki var atšķirties. Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju.

L Lailailai 03.12.2019

Apbrīnojama ir cilvēku vēlme, lai medicīnas darbinieki strādātu virsstundas, ja pats tās nestrādā. Pie tam daudziem speciālistiem un māsām ir otra darba vieta, un katrā var strādāt nepilnu slodzi, kas samazina kopējo ikdienas darba laiku. Ko darīt Jums-neko. Ko pasi vēlaties. Jūsu dēļ neviens pēc darba nepaliks. Ņemat brīvu dienu, ņemta atvaļinājumu vai slimības lapu. Jūsu dzimumzīme, Jūsu rēta, Jūsu šuves un Jūsu problēma.
Savukārt VC4 tā vietā, lai klanitos katram mazapjēdzīgam klientam, varētu pievērsties savu darbinieku lielākai motivācijai.

Z ZANAZANA 03.12.2019

Nevajag jaukt pārmetumus par to, ka kāds nestrādā tik ilgi, cik man gribās, bet gan to, ka netiek nodrošināta korekta informācijas aprite, lai pacients varētu saņemt sev nepieciešamo aprūpi. Turklāt, tām nav jābūt virsstundām, tas var būt maiņu darbs, kā jebkurā citā iestādē.

D Dace Koltova 03.12.2019

Tak šuves var izņemt jebkurā slimnicā kur problema ? Pat Gailezera vai stradinos tikai pasam vajag attieksmi mainit nevis vainot citus .Ir ari citi medicinas centri var tak izveleties .