Veselības centrs 4 - Ģimenes ārste

Šo cilvēku par ārstu NEDRĪKST uzskatīt! Pacients divus gadus atrodas šī "daktera" aprūpē, bet pat nav slimības vēsture pieprasīta. Analīzes nevienu apmeklējuma reizi nav ņemtas un pat piedāvāts veikt. Visās apskates reizēs, kad bijušās nopietnas veselības rakstura problēmas izrakstīts gultas režīms un lietot šķidrumu. Ierodoties klātienē vienmēr, neraksturīgi ilgi jāgaida kad var pieņemt, pat tad kad ir pieraksts un neviena cita pacienta nav ne kabinetā ne uzgaidāmajā telpā. Attieksme briesmīga, apskates reizēs pat papildus neizjautā par problēmām,sajūta ka grib ātrāk tikt no cilvēka vaļā. Viņai pat sagādā problēmas slimības lapas noformēšana un slēgšana, pēc viņas vārdiem" tas nav tik ātri izdarāms". Ja nespēj veikt primāro aprūpi un parūpēties par cilvēku veselību, varbūt vajag nodarboties ar lopu kaušanu,tas padosies labāk!!

V

covax 26.10.2015

Kāds ģimenes ārsts jums bija?