www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Dr. Marina Sproģe dermatoloģe

Veselības centrs 4 - Dr. Marina Sproģe dermatoloģe

Ļoti cimperlīga, apvainojas gandrīz par katru vārdu, kurš viņai neiet pie sirds. Atcēlu vienu vizīti, jo nevarēju ierasties sestdienā, ar ko draudēja, ka pārtrauks ārstēšanu, jo ar mani esot grūti strādāt.
Jautāju vai vietā varu atsūtīt bildes attālināti, uz ko atbildēja negatīvi, ka obligāti pacients jāredz dzīvē, kaut arī nekādu izmaiņu nav un dzīvē apskate ilgst 3 sekundes. Tad nākošajā vizītē pati atcēla, kad biju jau visu dienu pakārtojis, uzrakstīju ziņu "brīnišķīgi" uz ko zibenīgā ātrumā atbildēja, ka pārtrauc ārstēšanu, lai meklējot citu. Ārstēšanas rezultāts 0, nauda arī izniekota, kā arī laiks.

11.02.2022

K

V Veselības centrs 4 16.03.2022

Labdien,
Pēc Jūsu sūdzības saņemšanas esam veikuši lietas apstākļu precizēšanu, t.sk., pieprasījuši paskaidrojumus iesaitītajiem darbiniekiem. Dermatologa vizīte nav veicama 3 sekundēs, jo specialists ir ievācis anamnēzi, veicis apskati, nozīmējis terapiju, izrakstījis medikamentus u.c. Atkārtota vizīte ir veicama klātienē, jo speciālistam ir jāveic atkārtota apskate, laboratorisko izmeklējumu izvērtēšana, jākoriģē terapija u.c. SIA “Veselības centrs 4” piedāvā arī attālinātas konsultācijas, bet tādā gadījumā ir jāpierakstās un konsultācija tiek sniegta izmantojot sistēmu www.doconline.lv. Uzņēmuma vārdā atvainojamies par savstarpējās komunikācijas problēmām.

Ar cieņu,
SIA "Veselības centrs 4"

Z Zane Kuzņicova 04.08.2023

Labdien, saskāros ar nepatīkamu situāciju, vērsos pie Dr. Marinas Sproģes, dermatoloģes, cerībā atrisināt ādas problēmas, ārste bija bez intereses veikt ārstēšanu un tiešām iedziļināties manā veselības stāvoklī. Neņēma vērā ieteikto/izrakstīto iespējamo medikamentu ietekmi uz kopējo veselības stāvokli un tā vietā, lai izrakstītu alternatīvu pieņēma, ka nav nekā cita.Salīdzinājumā ar citiem ārstiem/speciālistiem, pat ar cerību, ka varbūt šoreiz būs atrast labs ārsts, nācās saskarties ar vilšanos. Neiesaku šo speciālistu, ja ādas veselībai radušās kādas nopietnākas komplikācijas.