LV RU
www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 dermatologs Vita Priedīte

Veselības centrs 4 - dermatologs Vita Priedīte

2013.gada 17.aprīlī apmeklēju dermatalogu Vitu Priedīti, ar cerībām noskaidrot sev sāpošos jautājumus. Par nožēlu man (vizīte, kurai biju atlikusi naudu, jo šis pasākums neizmaksā lēti) diena tik sabojāta, vēja izmetot 23 latus par maksimums 10 minūšu ilgu vizīti.

Inākot pie šī speciālista, sajutos tā - it kā būtu atnākusi pie kāda priekšnieka, kuršs nav apmierināts, ka kāds pie viņa griežās pēc palīdzības. Vispār nelikās, ka cilvēks būtu ieinteresēts manās problēmas, bet viss notik kā konveijerā,par kuru arī tiek iekasēta skaista summa. Visā šajā steigā aizmirsu pajautāt daudzus jautājumus, kurus būtībā būtu jāpajautā pašam dermatalogam. Ar jautājumu kādi ir iemesli, kāpēc man metas pumpas uz sejas, man tika atbildēts, ka man vēl ir pubertitāte, pubertitāte 23 gados? Interesanti..... Domāju, ka tiks sniegta arī konsultācija, kas būtu jālieto uzturā un no kā man būtu jāatsakās, lai rezultāts uzlabotos.... Analīzes arī netika veiktas, ta kā man bija arī jautājums par galvas ādas problēmām, man izrakstīja Body Shopa šampūnu ar tējas koku, tas vispār ir vienkārši graujoši, 'vai nebūtu prātīgāk ieteikt tējas koka eļlu koncentrētā veidā, kas dos lielāku reuzltātu kā šampūns, kurā ši viela būs mazs piliens jūrā. Un pie tam tā ir ārstnieciska problēma, kura arī jārisina citiem ceļiem!

Man tika izrakstītas vēl papildus smēres ar norādi to visu lietot mēnesi, tad atkal ieplānot vizīti, kuras laikā redzētu kāds būs rezultāts un līdz tam laikam man būtu jāizdara dažās analīze, tad jautājums, vai nebūtu gudrāk sākumā veikt anazlīzes un tad meklēt risinājumus un izrakstīt zāles, nevis eksperimentēt vienu mēnesi ar līdzekļiem, kuri nemaksā santīmas, nemaz nezinot vai būs kāds rezultāts?

Visus jautājumus, ko uzdevu man tika stupi atbildēts...... bet es atnācu uz konsultāciju, tad arī gaidu šo KONSULTĀCIJU, nevis nievājošu attieksmi. Gāju uz privātklīniku, jo redz tur būs labāk, bet biju ļoti vīlusies.... Izejot no kabineta es vienkārši biju šokā par notiekošo...trakākais jau tajā, ka medicīnā Tev izraksta papīrīti ar noteiktu summu un Tu ej un maksās, pat tad, ja es neesmu apmierināta ar sniegto pakalpojumu man tas ir jāapmaksā - absurds....ja citās nozāres Tu vari atteikties par nekvalatatīvi sniegto pakalpojumu un nemaksāt, bet šeit par izbojāto dienu es vēl samaksāju 23 latus, kas man ir liela nauda!

Pēc savas pieredzes kā notika mana konsultācija pie Vitas priedītes, ieteiktu 100 reižu pārdomāt vai izvēlēties tieši šo speciālistu un par 10 min "konsultāciju" samaksāt 23 latus! Iteiktu Vitai Priedītei izmainīt savu attieksmi, jo cilvēki griežas pēc palīdzības pie speciālista, tad arī gaida adekvātu palīdzību un atbildes, nevis iedomāties no sevis pasaules nabu un tā arī izturētie pret apkārtējiem!

Ar cieņu, Karīna

K

Komentāri (17)

S smīkņa 21.04.2013

Labi, tad ko īsti dermatoloģe izdarīja ne tā? Mož tev uzreiz vajadzēja kaut kādu izotretinoīnu saturošu preparātu izrakstī? Akne gandrīz ar garantiju aizietu, bet aknas un veselība, ļoti iespējams, arī.

Ja tu zini, kā vajag ārstēties, labāk par dakteri, priekš kam tev vajag konsultāciju? Pēc receptēm varēji arī pie ģimenes ārsta griezties.

S smīkņa 21.04.2013

Un vispār, tev bija divas konsultācijas (akne un galvas ādas problēmas), būtu priecājusies, ka samaksāt vajadzēja tikai par vienu.

M mur 21.04.2013

Arī no savas pieredzes varu pateikt, ka privātklinikās ne vienmēr strādā tie labākie ārsti. Vienu reizi aizgāju uz mdf klīniku, kopā ar zālēm man šīs pasākums izmaksāja 55 Ls, bet rezultāte 0. Vēlāk aizgāju uz parasto rajona poliklīniku, kur man varēja palidzēt.

K Karīna_S 21.04.2013

Pirmkārt manā izpratnē konsultācija ilgst ilgāk par 10 min, otrkārt - šī persona pēc apraksta atbild par vairākām lietām, ne tikai par sejas ādu, otrkārt- es atnācu uz konsultāciju, kuras laikā varu jautāt visu, ko vēlos, kas ir siastīts ar šī ārsta specifiku par ko viņš atbild. Tāpēc būtu absurdi uzskatīt, ka man paveicās, ja jautāju par vairākām problēmām... jo es gāju pie dermatovenerologa, kas ir diezgan loģiski jautāt par citām ar ādu saistītām problēmam - tā atbilde tieši - smīkņa.

Konsultācijas laikā vēlējos, lai man tiek veltītas vairāk par 10 min, kuru laikā pret mani arī laipni izturās, izstāsta visu smalki izskaidro, nevis atbild vienā teikumā un viss. Vizīte izmaksā 23 latus, tāpēc vēlējos saņemt arī citu attiekmi, man nebūtu pretenziju, ja konsultācijas laikā es saņemtu cilvēcisku attieksmi un man tiktu viss izskaidrots.

Jautājums - smīkņai, Tavuprāt tas ir normāli, ka pirms analīžu veikšanas tiek izrakstītas kkādas zāles, kaut nemaz nav zināms visām problēmām cēlonis? Tas ir tīrākais eksperimetns, redz pamēģini mēnes, tad redzēs, kas notiks, tad jau būsi atnākusi ar analīzēm un izdomās, ko darīt... absurds vienkārši!
Ja būtu nonākusi manā situācijā, varu derēt, ka būtu tikpat neapmierināta!

S smīkņa 22.04.2013

Pirmkārt, konsultācijām standarta garums ir 10-15 minūtes, bet ārsti, ja ir nepieciešams, var konsultēt arī ilgāk, vai īsāk. Tas taču loģiski. Tavā gadījumā ārste neuzskatīja, ka tev nepieciešams vairāk laika.

Attieksmi saņemt gribēt liegt tev neviens nevar, bet neaizmirsti, ka ej pie daktera saņemt medicīnas pakalpojumu, ar tevi cackāties neviens netaisās. Un kā izpaudās dakteres "necilvēciskā" attieksme?

Atbildot uz tavu jautājumu, es neuzskatu šampūnu ar tējas koka eļļu par zālēm, daudz nemuldi, pamēģini to, ja palīdzēs - super, daktere būs atradusi līdzekli, kurš tavas problēmas atrisina un nekaitē organismam, ja tomēr nepalīdzēs, tad gan jau atradīs, kas tavas problēmas var atrisināt.

Akne ir akne, parasti tās ir hormonālas dabas problēmas (pubertāte!!!), tur neko daudz nevar izdarīt. Ja gribi, vari kaut vai wikipedijā apskatīties, kādā veidā to ārstē.

J Justīne1989 07.08.2018

Nav taisnība. Manai draudzenei Akni pusgada laikā pilnībā izārstēja cita Veselības centra 4 ārste. Draudzenei 26 gadi. Iepriekš mocījās gadiem.

B Beta 26.04.2013

Par analīzēm.. variants, ka daktere nozīmēja terapiju ar ko sāk standartā, kas pierādīts, ka lielākajai daļai ar šo problēmu palīdz. Analīzes nozīmē, lai apstiprinātu to, ko daktere 80-90% nojauš - citas problēmas nav un ja tomēr vajadzēs stiprākas zāles, ka aknu, nieru darbība ir normāla. Es Tavā vietā lietotu nozīmēto terapiju, ja jau daktere ir tik nelaipna, bet cilvēki pie viņas iet, tad droši vien labs seciālists, citādi jau maksa par vizīti būtu krietni zemāka.
Un arī - cilvèkiem ir dažāda uztvere, viņai varbūt ir tāds komunikācijas stils ar visiem, Tu varbūt, ja strādā ar cilvēkiem klanies līdz zemei un bučo rokas un izdabā. Bet atceries, viņa pelna ar zināšanām un kompetenci, nevis cilvēku apkalpošanu.

K Kristīne Auce 26.04.2013

smīkņa, tu esi viens šausmonīgi negatīvs cilvēciņš. Kurš tev ir nodarījis tik ļoti pāri??

S smīkņa 27.04.2013

Kristīne, kā izpaužās mans negatīvisms?

K Kristīne Auce 30.04.2013

smīkņa, Tu visu laiku gribi kādam kaut ko pierādīt. tikai un vienīgi Tev ir taisnība, visi pārējie tavā skatījumā ir muļķi tikai tu, tipa esi tas gudrais cilvēks. muļķis ir tas, tāpēc, ka ...un tavs pārgudrais skatījums par to vai citu tēmu. Atslābsti, pavasaris ir, saulīte spīd, pasmaidi un cilvēkiem tu patiksi.

S smīkņa 30.04.2013

Tev vajadzētu samierināties ar faktu, ka nejau visiem ir tāda "poztivīvā" un "visus mīlošā" un bezgalīgi dir$ā lienošā attieksme pret dzīvīti, kāda ir tev. Un tiem, kuriem nav, arī (izrādās), ka viss ir kārtībā.

Un vispār, kas tev pret to, ka reizēm nosaucu lietas skarbākos vārdos vai pasaku tā, kā ir? Ja kaut kas šķiet nepieņemams, tad neviens neliedz izteikt savu - atšķirīgo no mana - viedokli. Nesmaidi par visu kā daune, un cilvēkiem tu patiksi!

K Kristīne Auce 01.05.2013

Es tev, ar mazo burtu uzšķaudu un tu, ar mazo burtu to saproti, ka esi tizla. Lai tev, ar mazo burtu veicas un nepaklūpi un nesalauz degunu. tu, ar mazo buru manam ienaidniekam par kāju slauķi nederi. bet tu jau to zini. Peries tālāk :D :D:D:D
Zini, man tevis žēl:D:D:D

S smīkņa 01.05.2013

Kristīn, no kurienes tevī ir tik daudz puvuma?

O opnente 02.05.2013

Esmu dakteres Vitas Priedītes paciente nu jau gadu. Un nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu. ļoti ātrā laikā tiku pie veselīgas ādas. Viņa ir gudra un kompetenta daktere. Ne jau daktere nosaka vizītes ilgumu un naudas summu kāda jāsamaksā par vizīti. Tā ir valsts un veselības ministrijas kompetence. Pirms griezos pie Vitas Priedītes, izmēģināju gan pašārstēšanās ceļu, gan griezos P.Stradiņa slimnīcā pēc palīdzības., velti iztērēju naudu, nekas nepalīdzēja. Sevišķi sarūgtināja P. Stradiņa slimnīcas dermotoloģes A. N. darba stils un attieksme, kura vispār pa gabalu tumšā telpā paskatījās uz manu ādu un man cilvēkam 6 3 gadu vecumā izrakstīja zāles pret pinnēm, kur ar neapbruņotu aci bija redzams, ka tās nav pinnes. Un analīzes iztaisīja tikai pēc 2 mēnešu neveiksmīgas ārstēšanas, kad beidzot secināja, ka tā ir psoriaze... Varu ar pilnu atbildību teikt dakterei Vitai Priedītei vislielāko paldies, gan par attieksmi pret pacientu, gan par ārstēšanu"
P.S
Karīna! Lai kā nepatīk kāds cilvēks, viņa uzvārdu latviešu gramatikā raksta ar lielo burtu. Vārds un uzvārds rakstāmi ar lielo burtu.

J Justīne1989 07.08.2018

Saprotu raksta autori, jo saskāros arī ar lielu vilšanos un psiholoģiski nepatīkamu sajūtu esot vizītē pie šīs rakstā minētās ārstes - Vitas Priedītes. Uztaisīju pa lielu naudu Veselības centrā 4 analīzes, kuras nākamajā vizītē viņa pat neapskatījās un nebija apskatījusies, līdz es atgādināju. tāpat bija pavirša attieksme. Konsultāijas īsas un paviršas, tajā pašā laikā pārākuma attieksme, negativitāte. Sajūta nepatīkama vizītes laikā, nav ieteikumi uzturam utt. tikai dārgas zāles, kas palīdz tikai uz doto brīdi, kad beidzās jāmaksā par nākamo vizīti., lai dabūtu nākamo devu.

J Justīne1989 07.08.2018

Piekrītu raksta autorei! Neizsaku vizītes pie šīs ārstes.. Saskāros arī ar nepatīkamu pieredzi. Zāles tiktiešām tiek izrakstītas pirms slēdziena un pārbaudēm.. Sajūta tik tiešām nepatīkama vizītes laikā. Pārmetoša un nosodoša sajūta, ka tu pats netiec galā. Neklausās un pārtrauc. Bez slēdziena tika izrakstītas dārgas zāles, kas palīdz tikai uz brīdi kamēr tās ir, kad beidzās, jāmaksā par nākamo vizīti, lai dabūtu vēl un nesaasinātos situācija ar ādu. Sākotnēji domāju, ka ir kāds pārpratums, vai viss ir manā galvā, taču nākamājās vizītēs viss atkārtojās, līdz nomainīju ārstu. Pirmajā vizītē uz vietas centrā pēc ārstes norādijuma veicu asins analīzes, ko viņa nebija nākamajā vizītēs apskatījusies, līdz es vizītes beigās atgādināju. Analiīzēm pārskrēja 30 sekundēs un izrakstīja vitamīnus, plus ar komentāru: Šis rādītājs arī nav labs, bet tas lai paliek/ nav svarīgi.

L Limikur 28.02.2021

Pēc 3 gadiem, nekas nemainījās.
Piekrītu raksta autorei un Justīne1989.
Attieksme nekāda! Ļoti nepatīkama pieredze! Ir tā saukta ziemas ekzēma. Beidzot nolēmu vēlreiz pamēģināt aiziet pie dermatologa varbūt ir jaunas tehnoloģijas/tehnikas, kā var izārstēt. Visu, ko ieteica daktere biežāk, uzlikt krēmu uz rokām. Un viņai pilnīgi vienalga, ka ar mitrinošo krēmu paliek vēl sliktāk. Bija teikts nu pamēģini dažādus krēmus varbūt atradīsi savu.
Pilnīgi godīgi neiesaku tādu ārstu nevienam!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes