www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Dermatologs Diāna Vība

Veselības centrs 4 - Dermatologs Diāna Vība

Lai atsauksme ir patiesa, vēlos to sākt ar pozitīvo pusi. Daktere Vība ir atsaucīga un vienmēr atzvana un nokonsultē arī ārpus sava darba laika.
Negatīva pieredze. Daktere noteica rozāciju un izrakstīja antibiotiku ziedi treclinac. Pēc nedēļas lietošanas rozācijas simptomi kritiski saāsinājās. Āda joprojām ir bojāta - 7 dienas kopš pārtraucu lietot ziedi. Pārlasot instrukciju, izrādījās, ka treclinac ir kontrindicēts rozācijas gadījumā.
Tiku nosūtīta uz asins analīzi dienas vidū, lai noteiktu Ecp - Eozinofīlu katjonisko proteīnu. Rezultāts ir krietni virs normas, šaubas vai ir ticams. Pirms testa jautāju dakterei vai asins nav jānodod tukšā dūšā, sekoja atbilde nē. Reāli pirms analīzes 8-12 stundas nedrīkst ēst, dzert kafiju un lietot alkoholu. Par šo uzzināju nejauši vienkārši guglējot kas ir ecp laboratoriju mājaslapās. Visu minēto lietoju uzturā, t. Sk. Kafiju un ēdienu 2 stundas pirms testa.
Un pēdējais - apkopojot datus par pēdējā gadā izrakstītajām zālēm (nolēmu doties pie cita speciālista) , evesliba.Gov.lv atklāju, ka daktere pirmās vizītes laikā bija izrakstījusi e-recepti antibiotikām. Par šo netiku informēta, kā arī nākamajās saziņas reizēs man netika jautāts par šo antibiotiku lietošanas rezultātu. Pirmajā vizītē tika rekomendēts vien azelaīnskābi saturošs krēms - "kaut kas jauns, pamēģiniet".
Retorisks jautājums - kā pacients bez medicīnas izglītības var uzticēties ārstam, kas šādā veidā nozīmē antibiotikas un aizmirst/nepārbauda pierakstos ko pats diagnosticēja un nozīmēja?

15.05.2022

N

V Veselības centrs 4 28.06.2022

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju un Jums radītajām neērtībām. SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pinveidošanā. Informācija ir nodota dr. D.Vībai