Veselības centrs 4 - Dermatoloģija

Pirms pieteicos pie dermatoveneroloģes Lindas Kapteines, ievācu informāciju gan internetā, gan no paziņām par pozitīvo un rūpīgo attieksmi pret klientiem. Diemžēl es to teikt nevarētu, jo mani ādas veidojumi netika apskatīti prakstiski vispār, jo no 40 veidojumiem, apskatot tikai vienu, nav iespējams novērtēt reālo veselības stāvokli. Izstāstīju ārstei sīki par ādas problēmām, cerēdama saņemt kādus ieteikumus, pie kādiem speciālistiem griezties, kādas analīzes vai pārbaudes veikt. Tā vietā saņēmu vispārzināmus ieteikumus, kurus biju jau izlasījusi iepriekš internetā un varēja pastāstīt nespeciālists. Katrā ziņā šī vizīte nebija ne samaksāto 29,- LVL, ne 20 iztērēto minūšu vērta, iespējams, ja būtu piemaksājusi vēl 30,- LVL, būtu apskatīti 3 ādas veidojumi un ieteikts pie kura speciālista jādodas. Apmeklējot tik nekvalificētus speciālistus nav iespējams laicīgi noteikt dzimumzīmju vai citu ādas veidojumu reālo stāvokli un progresu. Nekādu pārliecību par savu veselību neguvu un neiesaku arī apmeklēt šādu speciālistu citiem, jo uzzināt par savu ādas veselības stāvokli tāpat nebūs iespējams.

M margrieta12 30.08.2012

Pilnīgi nepiekrītu! Esmu dr.Kapteines pastāvīga paciente un nevaru teikt nevienu sliktu vārdu. Daktere vienmēr visu izsmeļoši izstāsta un atbild uz jautājumiem. Varbūt Tu neuzdevi jautājumus un nenoformulēji savas vēlmes, ja Tev tika sniegta tikai vispārīga informācija...? Pie dakteres vedu arī savu dēlēnu, kad tam bija dermatīts, jo ģimenes ārste ieteica tieši Dermatoloģijas un ķirurģijas klīniku. Arī mazajam dr.Kapteine uzstādīja precīzu diagnozi un ārstēšanas plānu, tā kā ļoti ātri izveseļojāmies.

A Anita36 30.08.2012

Eju Veselības centrā 4 pie dermatoloģes Jacevičas – ļoti jauka daktere. Klīnikā ir patīkama atmosfēra, un laipna apkalpošana. Ļoti labi ir tas, ka ārsti dod savu telefona numuru un nepieciešamības gadījumā var zvanīt un pakonsultēties.

A Anita36 30.08.2012

S Silvija Samsone 30.08.2012

Es arī par Veselības centra 4 dermatologiem varu teikt tikai vislabāko-ir gan zinoši, gan saprotoši.Esmu ārstējusies pie L.Jacevičas un E.Zvagūža.Arī mana ģimenes ārste saka, ka viņa saviem pacientiem iesaka konsultēties un ārstēties pie Veselības centra 4 dematologiem.Arī reģistratūras meitenes vienmēr laipnas, atsaucīgas, visu paskaidro.

S Sfinksa2012 27.09.2012

Es ari esmu bijusi vairakas reizes pie arstes Jacevicas, loti patikama un palidzeja cik speja bet istu palidzibu guvu arzemes. Esmu bijusi tikia viena vizite pie arses Kapteines un varu piekrist L- arste ir patikama bet pavisam nepalidzeja, nebija sajutas ka arste vispar zin kas man kaiteja. Kaut ari nauda man nav problema, man bija zel maksat par tadu viziti...

I Icux 08.10.2012

Nez, ko L tādu, kas nav atrodams internetā, cerēja uzzināt? Tur taču var atrast visu. Ārsts tikai palīdz izvērtēt, vai tas attiecas uz tevi vai nē. Es pie Kapteines esmu bijis 2 reizes un iešu atkal, man viss likās esam kā vajag.
Bet vc4 kā veselības iestāde reāli riebjas. Sajūta, ka esi atnācis bankā prasīt kredīta pagarinājumu. Tāds biznesa kombināts. ARS ir daudz mīlīgāks, tikai nezinu tur nevienu dermatologu.

P Patiess Fakts 08.04.2021

Tagad vizītes, tur ir krietni dārgākas kādi 65 eur, labi tur es vēl neko nesaku. Bet vispār totāls konveijers kur dīrāt naudu, iesaka visādas procedūras nesaprotamas, viens ārsts iesaka to , cits to. Nesaprotu, kam to vajag. Lieka pļāpāšana un jautājumu uzdošana par personīgo dzīvi. Man nepatīk, par to naudu , ko labāku varētu nodrošināt.
Un administratores arī nesakarīgas, uz epastiem neatbild, nu no comments.

P Patiess Fakts 08.04.2021

Secinājums viens- Latvijā ir maz patiešām labu ārstu.