Veselības centrs 4

Neejiet pie shitaas aarstes! Es reiz dabuuju traumu. Ar lielaam gruutiibaam es dabuuju nosuutiijumu uz rentgenu. Bet tas neko neuzraadiija. Shitaa man saka:"Nu tad jau nekas nopietns!" Bet zaales neko nepaliidzeeja. Paprasiiju, lai iedod nosutijumu uz DT. Bet shi atteica, jo rentgens, redz, neko neuzraadiija(visiem zinaams, ka rentgens neuzraada visu, tik daudz kaa DT!)! Atteicos no shitaas un paargaaju pie citas gimenes aarstes, iztaisiiju DT. Tas paraadija nopietnu traumu, ko es izaarsteeju.
Ari-kad buusiet pie vinas kabinetaa, nebriinieties, ka MAASINA(!!!!) komandees tai aarstei Paradovskai, ko rakstiit receptee un uz kuru izmekleejumu suutiit!

J

U Una 05.05.2007

MAASINA!! It kaa maasinas buutu stulbas. Nee, ja maasina nostraadaajusi vairaakus gadus pie gimenes aarsta, lielos vilcienos analiizes un visu paareejo noziimeet vareetu vina,ja buutu atlauts. Taa kaa luudzu bez "pat maasinaam',tas nenoraada,ka aarsts ir dumjs.

N Nezinaams 30.06.2008

Tieshi taa. Es mainiishu gjimenes aarstu.

D DaceC 02.10.2012

Pilnīgi nepiekrītu teiktajam par dakteri Paradovsku, jo es diezgan bieži esmu griezusies pie viņas dažādu veselības problēmu dēļ, vienmēr viņa mani ir nosūtījusi uz analīzēm kādas nepieciešamas, pie citiem speciālistiem nosūta bez manas prasīšanas, atgādina par potēm un varu teikt visu to labāko, jo iepriekš man nekad nav bijusi tik laba daktera, jo tāds dakteris kurš ir profs uz visu gan ādas ārsts, gan lors, gan ķirurgs man liekas vispār neder nekam. Paldies dakterei par manu ārstēšanu un lai viņai pašai ir laba veselība un medmāsiņa protams ir arī ļoti jauka un ja viņa palīdz dakterei tas jau ir tikai dubultlabi, jo atvieglo dakterei darbu. Dace