Veselības centrs 4

Dr. Lajevsjka no ginekologijas nodaljas, galigi nerubi vairs fishku, (vecums nenaak viens). neatcers, ko ieprieksheja diena saka, kur nu vel pirms nedeljas. Latviski nesaprot pilnibaa. Izrakstot zales vai nosakot kadu diadnozi, nakamaja reize shaubas vai vispar saka ko plnigi preteju un brinas kapec lietojot tas vinjas ieprieksh izrakstitas zales. Pastastit neko nevar viss vinjai jasaka priesha minejumu veida un tad vel vinja nezin uz kuru pusi galvu shupinat. kas tas par arstu... un vizite 8Ls , par ko? par to ka tevi chakaree? Nezinu, kur, lai isti sudzas par to?! Varbut kads zin? bet ta to nevar atstat.

D

T Tamara 18.06.2003

Sovershenno soglasna. Mne ona vypisala takie tabletki kotorye pri moem zabolevanii nikak nel'zja prinimat'. Blago 4to ja nemnogo v lekarstvah razbirajus' i annotacii 4itaju.

I Ieva 24.09.2003

Piekriitu Arii man peec aarsteesanaas pie siis dakteres bija nopietnas probleemas ar veseliibu

J Jelena 19.09.2006

A kardiolog u nih prosto chudo, takoj diagnoz mne postavila....s kotorim ne zivut....V itoge okazalosj mojo serdce na 100% zdorovo...Ne sovetuju tuda suvatsa...Slabenjko vsjo tam