Veselības centrs 4

Dr. Viļums - 2.daļa - dakteris lika noprast, ka viņam ir pilnīgi vienalga un es varu doties prom. Tas nekas, ka cilvēks speciāli rezervē laiku, brauc, bet rezultātā var sēdēt stundu rindā...VC4 teica, ka viņi ne par ko atbildību nenes, tā ir daktera privātprakse, ka tie tikai iznomā telpas. Varbūt derētu padomāt, kam tās izīre?

I

P Peeeteris 09.11.2012

Pilnībā piekrītu iepriekšējam stāstam par Dr.Viļumu. Biju uz atkārtotu vizīti šodien 09.11.2012 un biju pirms divām nedēļām uz pirmreizējo vizīti. Pirmreizējā vizīte ilga aptuveni 3 minūtes, kur tā saucamais ārsts man pēc mana īsā stāsta par gūžas locītavas ilglaicīgām sāpēm pateica, ka jāiet uz magnētisko rezonansi, izrakstija "lapeli" par kuru bija jāsamaksā 25 Ls un viss.

Atgriezos ar rezonanses rezultātu, kuru aplūkojot dakteris pirmais ko pateica, ka ir problēma ar gūžu, bet nezin kapēc un ko darīt. To ka ar gūžu ir problēmas, es jau zināju pirms aizgāju pie ārsta, bet pie ārsta cerēju saņemt palīdzību. Šis dakteris man piedāvāja pastaigāt ar kruķiem (lai gan varu brīvi staigāt un kruķi man neprasās), bet teica ka arī iespējams nemaz nevajag staigāt ar kruķiem. Uz jautājumu, ko man darīt, nedarīt, vai tālāk doties viņš atbildēja, ka nezinot. Gribējās iegāzt pa seju. Iztērēti 25 Ls pirmajā vizītē + 81 Ls par rezonansi + 20 Ls par otro vizīti. Kopā tātad 126 Ls un aptuveni 6-8 h no manas dzīves. Visstulbākais ārsts kādu jebkad esmu saticis savā dzīvē un stāstot citiem ārstiem šo stāstu viņi man atbild, ka tam spēj noticēt, jo ir dzirdējuši par Dr.Viļuma vienaldzību, nekompetenci un tizlumu.

Lūdzu netērējiet savu laiku, naudu un nervus, un nekad negriezieties pēc palīdzības pie Dr. Jāņa Viļuma.

I Inga08 31.10.2016

Man tāda pati pieredze ar Dr.J.Viļumu. Iztērēju 35€. Aizgāju uz konsultāciju ar usg rezultātiem-bojāta manšete, bursīts, sāp plecs... un vins man pasaka lai darbā pie datora pamainu pozu un eju uz vingrošanu...fizioterapeite saka, ka var tikai atvieglot sāpes, bet ne izārstēt...
attieksme bija pavisam vienaldzīga... pat neapskatīja plecu... kā lai uzticas tagad tādiem ārstiem??? Pie kā lai griežos? Un ja nu atkal tāds pats? Tikai naudu mētāt šurpu turpu???