Veselības centrs 4 Baltijas Vēnu klīnika - krāpšana

Baltijas vēnu klīnika - pacienta pierunāšana uz operāciju peļņas gūšanas nolūkā

Veselības centra 4 filiāles Baltijas vēnu klīnikas vadošais speciālists Ints Ūdris pierunā pensionāru par dārgu naudu uz vēnu operāciju, lai novērstu kājai uzmetušos ekzēmu, kura varot it kā vēlāk pārvērsties daudz bīstamākā trofiskā čūlā. Pēc operācijas pēc kāda laika ekzēma atjaunojās, tikai citā vietā. Ints Ūdris noplāta rokas un sūta pie ādas ārsta. Dermatologs patiešām ar savu noteikto ārstēšanas kursu novērš ekzēmas veidojumu. Taču pēc operācijas kājai paliek stīvums, pulsācija, durstīguma sajūta, kas pirms tam nebija. Ar operāciju esmu tikai savu pašsajūtu pasliktinājis uz atlikušo mūžu.
Secinājums ir tāds, ka operācija nebija vajadzīga un ka manu ādas kaiti varēja novērst dermatologs bez ķirurģiskas iejaukšanās. Privātās klīnikas strādā uz to, lai pēc iespējas vairāk cilvēku pieteiktos uz dārgām operācijām, arī gadījumos, kad bez tām varētu iztikt. Kāda tur vairs morāle un ārsta zvērests, ka tikai izmānīt naudu! Tādēļ iesaku katram ar savu slimību vispirms apsekoties pie vairākiem speciālistiem un tikai tad pieņemt lēmumu par tālāko ārstēšanās procedūru.

A Artis 11.08.2020
maldināšana ar pierakstu rindā!

Pierakstoties rindā uz medicīnisko šoferu pārbaudi, laikus neviens neskatās un uz diviem kabinetiem viens ārsts! Recepcijā paziņo lai stāvot rindā!

A Arnita Goģee 22.09.2020

pirmkārt no kā radaas ekzēma?

V Veselības centrs 4 29.10.2020

Labdien,

SIA "Veselības centrs 4" dr. I.Ūdris ir savas jomas augstas kvalifikācijas speciālsits, kas sniedz saviem
pacientiem mūsdienīgu un piemērotāko ārstēšanu. Līdz šim nav saņemta neviena sūdzība par dr.I.Ūdri. SIA "Veselības centrs 4" ir saņēmsi Jūsu rakstisku iesniegumu-sūdzību uz kuru Jums ir sniegta atbilde.

Ar cieņu,
SIA "Veselības centrs 4"

S susurite2005 01.06.2023

Jums vajadzetu sudzibas par so specialistu sakt uztvert nopietni nevis pievert acis. Pacienta veselibai vajadzetu but vissvarigakajai,.

P Patiess Fakts 08.04.2021

Tas ir viņu bizness, nebūs operāciju, nebūš naudas.