Veselības centrs 4 - Ausu ārsts

Laba nakts vai precīzāk sakot murgu un sāpju nakts.
Vēlos visus brīdināt neapmeklēt Veselības centrs-4 strādājošo sertificēto otorinolaringologu Šiļinu Viktoriju, kura nesaprotamu iemeslu dēļ vispār strādā šajā profesijā.
Man šo otrdien (02.10) sāka sāpēt auss un kakls, iesnu it kā nebija. Pirmām kārtām es apzvanīju vairāks veselības centrus, lai noskidrotu kuros pieņem akūtos slimniekus, bet izrādījās ka tādu vietu praktiski Rīgā nav, izņēmus ir veselības centrs 1 uz Brīvības ielas, kur pieņem bez iepriekšēja pieraksta 1 sundas laikā no speciālista darba laika uzsākšanas.
Maksa protams pie ausu ārsta bez norīkojuma ir 20.00 Ls, bet ar norīkojumu ir 3.00 Ls.
Tātad es saņēmu norīkojumu pie ģimenes ārsta nākamajā dienā un devos uzz veselības centru 4, bija jau ap 18:00 vakarā, jo cerēju, ka slimu cilvēku izmklēs un sāks ārstēt.
Tātad Šiļinas Viktorijas k-dz. paņēma manu nosūtījumu un sāka izmeklēt manu ausi. Tad pateica, ka jādzer sinuprets un actifeds, un ibumetins 400, kad es lūdzu izrakstīt kādus antibiotikus viņa atteicās norādot, ka viss pāries.
Bet par ļoti milzīgu nelaimi jau pagājušas 3 dienas un sākas 4 diena, bet sāpes jau ir tik stipras, ka ibumetīnu dzeru jau 6 reizes dienā un pacietīgi gaidu pirmdienu (08.10), lai dotos pie cita speciālista pēc iepriekšēja pieraksta, 1 reizi samaksājot 20.00 Ls pat neņemot vērā manis atnesto norīkojumu, es vairs nevaru apmeklēt tik dārgu ārstu - lietderīguma no tādiem arī nav.
Nekādā ziņā neejiet pie Šiļinas Viktorijas k-dz., ja nevēlaties pavadīt sāpju un bezmiega stundas, kā to darīt spiesta es.
Paldies ar cieņu, Liene
P.S. ap 8:00 došos uz 1 slimnīcu ceru, ka palīdzēs, jo sāpes ir neciešamas.

Tā jau ir, paši sev uzliek diagnozes un tās ārtēšanu, un vel apvainojas, ka tās nesakrīt ar ārsta norādījumiem! Nav jau pirmo reizi dzirdēti šādi te brīnumi! Turpmāk iesaku jums pašai sevi ārstēt un netraucēt ārsta laiku! Drīz varēsiet pa tiešo pieslēgties e-medicīnai un justies laimīga! Lai veicas!

L liene9082 26.10.2012

Sieviešu dzimtas pārstāvei - zini! Es neuzstādīju pate sev diagnozi un ārstēšanos aī sev nenozīmēju, bet klausīju Šiļinas Viktorijas k-dz. norādījumiem. Nākamajā reizē iedziļinies lasītajā. Ausis ārstēju vēl līdz šim laikam, jo nedēļas laikā iekaisums bija izplatījies ļoti ātri.

P.S. Liels paldies ausu ārstei no Rīgas 1 slimnīcas un Veselības centra 4 ausu ārstei Jautrītei Liepiņai par operatīvu situācijas izvērtēšanu un palīdzības sniegšanu. Dārgie cilvēki! Droši iesaku doties pie otorinolaringologa Jautrītes Liepiņas, jo viņa ir zinoša, kompetenta un atsaucīga ārste.
Paldies, ar cieņu Liene

drakonica 26.10.2012

liene9082 ja vam socuvstvuju usnaja bolj eto uzas, mogu posovetovatj super lora Lidija Blinova ona prinemajet v poliklinika Bikernieki ranjse prinimala i detej i vzroslih sejcas ne znaju no doktor s zolotimi rukami
a nascot ne profisionalov v medecine tak eto k sozaleniju tak i jestj kupat diplomi ili v atlante.lv skacajut i begut ljudej lecitj ne dumaja cto ziznami i zdorovjem ljudej igratj im ne kto prava ne daval.
nu derzitesj lecitesj i beregite uski

ģ ģirts20 07.01.2013

pilnīgi piekrītu. biju VC4 pie LOR Dobeles ar ģim. ārsta norīkojumu, paskatījās uz mani 1 min, izrakstīja pretiekiasuma zāles un viss, kaut gan ar kakla sāpēm mocījos jau mēnesi. šāda ārsta neieinteresētība ir noziegums. izlasīju VC4 mājas lapā kāda tik viņai nav kvalifikācija, Stradiņos strādājot, ko tas dod, ja cilvēks ar aukstu sirdi.

Ausainītis 07.01.2013

Dzert 400 ibumetīnu 6 reizes dienā ir pašnāvība!